Yıllık Kazancı 11 Milyon Dolar Olan Youtuber ‘ın Çok Getiri Sağlayacak Yeni Projesi

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


Yıllık Kazancı 11 Milyon Dolar Olan Youtuber ‘ın Çok Getiri Sağlayacak Yeni Projesi

Youtube platformunda çok tanındık bir isim olan ve Youtube’ un en çok kazanan ünlüleri arasında yerini alan Ryan, her geçen gün popülerliğini artırmaya devam ediyor. 6 yaşında olmasına rağmen yılda sadece Youtuber’ lık yaparak Youtube kanalından 11 Milyon Dolar gelir elde etmektedir. Ryan Toys Review Youtube kanalı ile tanınan Ryan, youtube kanalında oyuncak inceleme videolarına yer vermektedir. Bir aile tarafından işletilen Youtube kanalının şu an 10 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Ryan’ ın Video Maceraları ve Yeni Projesi

2017 yılında Forbes tarafından oluşturulan 2017’ nin En çok kazanan Youtuber’ ı adlı listede yerini alan, ilk 10’a girerek 8. sıraya yerleşen Ryan, kısa sürede tüm dikkatleri üzerine toplamıştır. Ryan’ ın bir neci prodüktörlüğünü yapan ailesi, çocuklarının bu sürece gelmesinde büyük pay sahibidirler. Ryan’ ın annesi konu hakkında ki düşüncelerini şu şekilde dile getiriyor: ‘ Ryan, video çekme fikrini çok sevdi. Ryan’ a ne zaman video çekmeyi teklif etsek mutluluktan havalara uçmakta ve çok heyecanlanmaktadır. Ryan, kamera karşısında yer almayı sevdiği süre boyunca ve Ryan’ ın gündelik hayatını ve aktivitelerini etkilemediği sürece video çekmeye, Youtuber olarak ilerlemeye devam edeceğiz. Ryan, ne zaman yeter artık derse, işte o süreçte youtube kanalına video eklemeye son veririz.’

Ryan’ nın annesi oğlunun menajeri pozisyonunda yer alarak görüşmeler yapmakta, videolar çekip kanalına yüklemekte ve bu süreçte oğluyla yakından ilgilenmektedir. Henüz 6 yaşında bir çocuk olmasına rağmen, çekmiş olduğu videolarında oyuncakları hakkında konuşmalar yapmakta, incelemelere yer vermektedir. Oyuncakları ile oyun oynamakta, oyuncaklarını tanıtmaktadır. Annesi Ryan’ ın kimseye bir zararının olmadığını ifade ederek oğlunun video karşısında olduğunu ve bunun farkında olarak video çekimi yaptığını dile getiriyor.

Şimdilerde ise parasına para katacak yeni bir projesi var. O da oyuncak olmak. Wallmart Ryan’s World Toys serisi ile inanılmaz derece de bir satış rekoru kırdığından dolayı yakın bir süreçte Ryan’ ın model alındığı oyuncakların üretileceği bir anlaşmaya imza atıldığı duyuruldu. Bu antlaşmadan ise Ryan milyon dolarlar elde edecek.
 

Yorumlar