Yeni Mail Hesabı Oluşturma Cpanel

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


Kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmeti sayesinde Linux sunucular için dört dörtlük hizmet sunan Cpanel, hosting kullanıcılarına özel hizmetler sunmaya devam ediyor.
Günümüzün en çok kullanılan iletişim araçlarından birisi olan mail, cpanel sayesinde artık kolay bir şekilde oluşturulmaktadır. Cpanel üzerinden yeni mail hesabı oluşturma gibi işlemlerini yapmak isteyenlere özel kısa sürede mail hesabı oluşturma hizmeti sunulmaktadır. Öncelikle cpanel üzerinde bulunan e-posta adresini kullanarak mail işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz işlemler sayesinde maillerinizi farklı bir adrese yönlendirebilir, etki alanınızı belirleyebilirsiniz. Pratik bir kullanım sağlayan ve insanların saniyeler içerisinde mail oluşturmasına yardımcı olan cpanel sayesinde artık hesap oluşturmak için farklı bir panele ihtiyaç duymayacaksınız.

Mail Hesap İşlemleri


Cpanel üzerinden mail hesabı açmak isteyenlere için kısa bilgilerle hesap oluşturma hizmeti sunulmaktadır. Cpanel üzerinden yeni mail hesabı oluşturma işlemini yapmak isteyenler için, e-posta, etki alanı, şifre, gibi bilgiler istemektedir. Bu bilgileri girdikten sonra hesap oluştur butonuna tıklayarak hesabınızı saniyeler içerisinde oluşturabilirsiniz. Hesabınızı oluşturur oluşturmaz mail hesabınız anında devreye girdiğinden dolayı, hesaplarınızı yönetebilir, maillerinizi okuyabilirsiniz. Oldukça güvenilir bir panel olan ve sorunsuz hizmet adı altında kullanıcılarına kolaylık sağlayan cpanel, mesaj iletmek isteyenler için avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor. Bu sayede nerede olursanız olun 7/24 istediğiniz zaman mail hesabı oluşturabilir ve istediğiniz zaman mail göndererek kolay bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Web Üzerinden Maillere Erişim

Mail işlemlerini daha kısa sürede yapara kendi vakit ayırmak isteyenler için, web üzerinden maillere erişim imkanı sunulmaktadır. Cpanelin sağlamış olduğu web üzerinden maillere erişim kolaylığı sayesinde artık insanlar her türlü yazışmaları, yönlendirmeler web üzerinden sorunsuz bir şekilde yapmaktadırlar. Fakat bunun için öncelikle Cpanel üzerinden yeni mail hesabı oluşturma işleminin yapılması gerekir. Hesap oluşturma işlemi saniyeler içerisinde gerçekleştiğinden dolayı, artık maillerle ilgili olan tüm işlemlerinizi dört dörtlük bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Böylece cpanel sayesinde mail işlemlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Web üzerinden maillere erişim imkanı sayesinde nerede olursanız olun tek bir tuşla tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

Yorumlar