Xenforo Lisansı Alırken Başka Neler Alabiliriz?

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


Xenforo Lisansı Alırken Başka Neler Alabiliriz?

Ömür boyu ya da yıllık kullanıma sahip bir şekilde forum yazılımı satın almak ve sitelerinin güzel şekilde yönetmek isteyenler için dört dörtlük hizmet veren Xenforo, güvenilir lisans hizmeti sayesinde kullanıcı dostu olmaya devam ediyor. Her türlü forum işlemlerinin basit adımlarla yapılmasına yardımcı olan Xenforo, 7/24 istenilen zaman kullanılabilme imkanına sahiptir. Türkçe dil desteğine özelliği barındıran yazılımı, en profesyonel hazır forum yazılımları arasında yer almaktadır. Bu nedenle kullanıcılar gönül rahatlığı ile Xenforo yazılımı satın alarak forumdaki işlemlerini vakit kaybetmemektedirler. Ayrıca forum kullanıcıları, Xenforo lisansı alırken başka neler alabiliriz sorusu hakkında araştırma yaparak yazılımının diğer özellikleri hakkında bilgi alıp kullanmak istedikleri ürünleri de satın almaktadırlar.

Xenforo Yanında Bulunan Diğer Ürünler

Orijinal yazılıma sahip olan ve basit adımlarla kolay bir şekilde kurulabilen Xenforo, forum yöneticilerine avantaj sağlamaya devam ediyor. Bu nedenle sorunsuz bir şekilde kullanılabilen ve zaman açısından oldukça fayda sağlayan Xenforo yazılımı sayesinde artık insanlar ekstra bir yazılıma ihtiyaç duymadan işlerini kolay bir şekilde halletmektedirler. Ayrıca Xenforo lisansı alırken başka neler alabiliriz sorusuna verilen cevap sayesinde kullanıcılar ihtiyaçları doğrultusunda diğer ürünleri de satın alarak işlerini daha kolay hale getirmektedirler. Diğer ürünler arasında; Branding Removal, Installation Service, Xenforo Resource Manager, Xenforo Enhanced Search gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlere ihtiyaç duyulduğundan istediğiniz ürünü kolay bir şekilde alarak forum işlemlerini daha hızlı hale getirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Hizmet

Kolay kullanıma sahip olan ve gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırmaya devam eden Xenforo, orijinal lisans hizmetiyle kullanıcılarına yardımcı olmaya devam ediyor. Kullanım açısından en kolay yazılımlar arasında yer alan ve kullanıcısına bugüne kadar herhangi bir sorun yaşatmayan Xenforo, uygun fiyatlara sahip lisans ücreti sayesinde forum kullanıcılarını fazla masrafa bırakmamaktadır. Bu nedenle Xenforo lisansı alırken başka neler alabiliriz sorusu hakkında bilgi alanlar lisans ücretinin yanında en ideal fiyatlarla istedikleri ürünleri de satın alarak sitelerini sorunsuz bir şekilde kullanarak yönetim altına alabilme imkanına sahip olmuşlardır.
 

Yorumlar