Xenforo Karakter Sorunu

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


Xenforo Karakter Sorunu

Forum sitelerinin ihtiyaçları karşılama konusunda benzersiz hizmet sunan Xenforo, avantajlı hizmetleri sayesinde forum kullanıcılarına yardımcı olmaya devam ediyor. Kaliteli ve güvenilir hizmet kapsamında geliştirilen ve Türkçe dil desteği özelliği sayesinde en çok kullanılan forum yazılımları arasında yer alan Xenforo, PHP sistem formatında olup dört dörtlük hizmet sunmaktadır. Hizmet esnasında kullanıcılarını oldukça memnun eden bu yazlım sayesinde artık kullanıcılar ekstra bir programa ihtiyaç duymadan forum siteleri üzerinde istedikleri değişikliği yaparak sitelerini güncel tutmaktadırlar. Fakat bazı durumlarda Xenforo yazılımını kuranlar ya da herhangi bir yazılıma geçiş yapmak isteyenler Türkçe karakter sorunuyla karşı karşıya kalabiliyor. Bu nedenle Xenforo karakter sorunu yaşayanlar için basit adımlarla bu sorunu giderme hizmeti sunulmaktadır. Böylece üyeler kurulum ya da geçiş esnasında karakter sorunuyla karşılaşmayarak işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedirler.

Karakter Sorununun Çözümü

Güvenilir yazılımlar arasında yer alan ve kullanıcılarının yüzünü güldüren Xenforo, Türkçe karakter sorunu sonrası kullanıcılarının işlerini yapmalarına engel olmaktadır. Fakat Xenforo karakter sorunu hakkında detaylı açıklamalar yapıldığından dolayı, kullanıcılar bu sorunu ortadan kaldırarak yarım kalan işlerini yapmaktadırlar. Karakter sorunun çözümü için; Xenforo dosyasına giriş yapılmalıdır. Daha sonra Router.php dosyası açılarak gerekli kodlar bulunmalıdır. Kodlar bulunduktan sonra değiştirme işlemi yapılmalıdır. Ekte yer alan zip dosyası indirilmeli ve zipten çıkartılmalıdır. Son aşamada ise, SRC dosyası FTP ana dizinine atılmalı ve ekranda çıkan "üstüne yazdırılsın mı" yazısına "EVET" diyerek aktarım gerçekleştirilmelidir. Oldukça basit bir yöntem olan karakter sorunun giderme işlemi sayesinde kullanıcılar vakit kaybetmeden işlemlerini tamamlamaktadırlar.

Pratik Adımlarla Hızlı İşlemleri Yakalayın
Xenforo yazımlının sunmuş olduğu ayrıcalıklar forum kullanıcılarının işini kolaylaştırmaya devam ediyor. Özellikle kullanıcıların karşılaşmış olduklar Xenforo karakter sorunu, pratik adımlarla ortadan kaldırılmaktadır. Xenforo ile hızlı bir şekilde yapılan işlemlerin keyfini süren ve bu sayede kendilerine daha fazla zaman kazandıran forum kullanıcıları, karşılaşmış oldukları her türlü sorunun üstesinden gelerek forum sitelerini kolay bir şekilde yönetmektedirler. Bu sayede Xenforo ile sizde forum sitenizde yapmak istediğiniz değişiklikleri sitenizi koruma altına alarak yapabilirsiniz
 

Yorumlar