Wordpress Tema & Eklenti Satış Kuralları!

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0   0   0
9 Ağu 2018
50
15
22
Konum
İstanbul
#1
Bu kategoriye konu açacak ve mesaj yazacak herkes, aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılır. Aksi şekilde davrananların konusu ya da mesajları silinebilir.

1- Burası tema ya da eklenti istek bölümü değildir. Eğer bir tema ya da eklenti aramak için konu açacaksanız, talebinizi buraya yapın.

2- Burası ücretsiz temaları paylaşabileceğiniz bir kategori değildir. Eğer böyle bir paylaşım yapacaksanız, burada yapabilirsiniz.

3- Burası wordpress için destek alabileceğiniz bir yer değildir. Ücretsiz bir destek için buraya, ücretli destek için buraya konu açabilirsiniz.

4- Tema satışı yapıyorsanız, fiyat ve demo bilgisi eklemek zorundasınız. Bu bilgileri eklemeyenlerin konuları silinecektir.

5- Bu bölümde, kendinize ait olmayan temaların satışını yapamazsınız. Themforest gibi sitelerden aldığınız temaların satışını da burada yapamazsınız.(Satışını yapabilmeniz için bazı kurallar vardır.)

6- Themeforest sitesinden aldığınız temaların satışını sadece 1 kere yapabilirsiniz ve themeforest hesap adı ile temayı aldığınıza dair faturayı eklemek zorundasınız. (Yani ben google den W@rez indirip de satayım olayı olamaz.)
 

Beğeniler: manyak
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...