WordPress İçin En İyi Google Adsense Yerleşim Eklentileri

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


WordPress İçin En İyi Google Adsense Yerleşim Eklentileri

İnternet sitesinden para kazanmak isteyen kullanıcıların ilk tercihi bilindiği üzere Google Adsense’ dir. Adsense hesabı kullanmak için öncelikle Adsense’ ye kayıt olmanız ve Google tarafından onay almanız gerekmektedir. Bu işlemlerinizin tamamlanmasından sonra belli başlı yönergeler doğrultusunda ilerlerseniz web sitenize eklemiş olduğunuz içeriğinizden en iyi şekilde faydalanabilir ve kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz.

En İyi Google Adsense Eklentileri

Wordpress tabanlı siteniz için en iyi Google Adsense eklentilerinden yararlanarak gelirinizi yükseltmeyi ve web sitenizin içeriğinden en iyi şekilde yararlanmayı sağlayabilirsiniz. Peki, bu eklentiler nelerdir?

  • Google Adsense
Google’ ın resmi bir eklentisi olan Google Adsense, çok sayıda avantaj sağlamaktadır. Bu eklenti sayesinde reklam kodunu kopyala yapıştır yapmak durumunda kalmazsınız. Sadece Google Adsense Wordpress Eklentisini kurup doğrulamanız yeterli olacaktır. Bu eklenti sayesinde web sitenizin geliri en üst düzeye çıkma konusunda odaklanır. Basit ve yönetilmesi çok kolay bir arayüzü vardır. Wordpress tabanlı sitenizde ki reklamlarınızı özelleştirmek isterseniz eklentinin sahip olduğu Reklamlar özelliği sayesinde bu işleminizi yapabilirsiniz.

  • WP Pro Advertising System
Bu eklenti Wordpress için çok güçlü reklam yönetimi özelliği içermektedir. Web siteniz de yer alan reklamları görüntüleme noktasında kullanıcılarına 18’den fazla stratejik alan sunmaktadır. Eklentide yer alan ayrıntılı istatistikler bölümü aldığınız reklamların genel performansı ile alakalı güncelleme yapmanıza imkan tanır. Sahip olduğu duyarlı tasarımı sayesinde reklamlarınızın tüm ekran boyutlarında ve çözünürlüklerde düzgün olarak görüntüleneceğinden emin olarak ilerlersiniz.

  • Advanced Ads
Gelişmiş özelliklere sahip bir wordpress eklentisidir. Bu eklenti sayesinde reklamlarınızı etkili bir şekilde oluşturma veya yönetebilme imkanına sahip olursunuz. Advanced Ads eklentisi Google Adsense’ yi desteklemesinin yanı sıra Amazon, Chitika ve diğer popüler reklam ağlarını da desteklemektedir.

  • Adlnjection
Wordpress için en iyi Adsense eklentisi denilebilecek özelliklere sahip Adlnjection, oldukça iddialı bir program içermektedir. Eklenti özelleştirilebilirlik özelliği vardır. Amazon Associates, Clickbank gibi geleneksel reklam ağlarını destekler. İçerik türüne özel olacak Reklam görünürlük alternatifleri sunmaktadır. Reklamların performansını kontrol etme özelliği vardır. Daha iyi performansa sahip, daha fazla gelir sağlayan reklamları göstermektedir.
 

Yorumlar