WordPress Adsense Uyumlu Temalar 2018

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


0   0   0
1 Ağu 2018
154
68
30
Konum
Kocaeli
#1
WordPress adsense uyumlu temalar 2018 adlı makalemizde adsense reklamyerleşimine uygun ve wordpress üzerinden ücretsiz dağıtılan temalara yer vereceğim.Seo uyumlu olan temalar ile uzun süreli kullanım veya kolay bir şekilde reklam alabilirsiniz .Optimize edilmiş temalar kullanıcıyı yormaz.

1.Optimize ThemeOptimize adı tamamen arama için optimize edilmiş her şey anlatır gibi sayfada 90+ sayfa hız H1 ve H2 Başlık Etiketler alacak ve mesajlar e-ticaretweb sitesi için desteklenen WooCommerce . Tek sonrası , başlığında veya navigasyon altında ve aynı zamanda widget’inin Google Adsense hazır şablon gösterisi reklamlar. Bu tamamen mobil friendly.Fully favicon bağlantısını destekleyen kontrol paneli özellikli artırmak için Duyarlı tasarımı ile geliyor , kişisel blog veya işletmenin web sitesi her türlü stili iyi optimize edilir .
DEMO İNDİR/DOWNLOAD
2.ProMax ThemeProMax kişisel ve iş tam özellikleri ve kolayca mobil ve masaüstü veya başka herhangi bir cihaz üzerinde adapte olabilir SEO Optimize.This WordPress Tema ile kullandığı için PROMAX Tema iyi WordPress tema tasarımıdır. Tema özelleştirme sürü ile birlikte geliyor ve tüm harika WordPress blog için tamamen ücretsiz bir tema özelliklerini destekler Facebook , Google+ , Twitter , YouTube gibi sosyal medya bağlamak ve hazır AdSense .
DEMO İNDİR/DOWNLOAD
3.RedWaves Lite Theme
RedWaves minimalist ama duyarlı ve çok özelleştirilebilir bir WordPress teması . Mobil ilk yaklaşım ile oluşturulan ve AdSense ve kullanıcı nişan için optimize edilmiştir . Ayrıca, yerelleştirme hazır ( çeviri hazır ) ve en son sürümü WordPress ile uyumludur.
DEMO İNDİR/DOWNLOAD
4.SuperAds Lite ThemeSuperAds Reklamlar için optimize edilmiş WordPress Tema ( Adsense ve diğer Reklamlar ) ‘dir . Bu tıklama -thru – oranı (TO ) artırmak ve size birçok konum esnekliği reklamları görüntülemek için yeteneği vermek için tasarlanmıştır . Temiz tasarım ve çok esnek bir tema seçeneği( paneli ile) , Süper Reklamlar ile daha fazla para kazanmak için yardımcı olmaktır
DEMO İNDİR/DOWNLOAD
5.Realistic


Realistic theme Altçizgilerin ve Google’ın Materyal Tasarımı Lite (MDL) çerçeveler araya kullanılarak inşa edilen ilk WordPress teması. Gerçekçi sitenize çok modern ve gerçekçi bir görünüm vermek ve sadece Google’ın web sitesi gibi yumuşak geçişler ve sıvı animasyonlar ile ( ve kullanıcıların ) hayran olacak . Gerçekçi yanı sıra optimize edilmiş son derece özelleştirilebilir ve hızlıdır.
DEMO İNDİR/DOWNLOAD


kaynak;
WordPress Adsense Uyumlu Temalar 2018