WK süren sıkıntı

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

DenqeSiz

WK YETKİLİ
Moderatör
0   0   0
16 Ağu 2018
74
11
Merhaba sayın yetkililer forum sürekli kapalı malum yeni bir portal böyle sıkıntılar kullanıcı kayıp ettirir.

Birde vbulletin kursaydınız aktarma oluyorsa vbulletin aktarın

manyak

WKMOD
WK YETKİLİ
Moderatör
0   0   0
1 Ağu 2018
116
52
28
Sorundan ziyade ddos yada botnet var gibi geldi bana gerekli aciklamayi adminler yapacaktir

0   0   0
14 Eyl 2018
6
2
Sorunla bir bağlantınız var bunu biliyoruz. Gereken adli yollarla yapılacaktır.
Sorun ile ilgili hiç bir bağlantım ve alakam yoktur. Bu neden ile isimim ile veya web site adreslerim ile bir karalama kampanyası veya vb. türde girişimlerde bulunmanız halinde haklarımı savunacağımı site yönetimine bildiririm. Ayrıca bu karalama mesajının da silinmesini ve/veya yayından kaldırılmasını talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Muhammet

WK YETKİLİ
Yönetici
0   0   0
21 Tem 2018
65
19
47
Sorun ile ilgili hiç bir bağlantım ve alakam yoktur. Bu neden ile isimim ile veya web site adreslerim ile bir karalama kampanyası veya vb. türde girişimlerde bulunmanız halinde haklarımı savunacağımı site yönetimine bildiririm. Ayrıca bu karalama mesajının da silinmesini ve/veya yayından kaldırılmasını talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.
syn üye araştırıyoruz konuyu bekleyelim görelim iyi forumlar

odeaweb

WK YETKİLİ
Moderatör
0   0   0
7 Ağu 2018
89
33
31
Arkadaşlar bir süredir problem var ancak bunu kim ne içn yapıyorsa bulunması yada engellenmesi gerekir artık. Siteye ısınıyoruz, konuları takibe alıyoruz ancak tam hızımızı almışken site gidiyor. Bunu kim yapıyorsa amacı nedir neye yada kime hizmet ediyor. Çok büyük ayıp. Burda kaç kişinin ilanları var, emek var. Alla korkusu olan bunu yapmaz ya. Biraz vijdan.