Webmaster İlanları

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
18 Haz 2018
6
0
29
#1
Bilişim Sektöründe Önemli Hamle "flaybo.com"

Bilişim Sektöründe Bir İlk "flaybo.com"

Internet denildiğinde, akla ilk gelen kavramlardan ikisi, web masterlar ve bilişimciler olmaktadır. Web masterlar ve bilişimcilerin yaptıkları iş direkt internetle alakalı olup; web sitesi tasarımı, yazılım, uygulama geliştirme, e-ticaret ve site adminliği gibi alanlarda boy göstermekteler. "flaybo.com", işte bu noktada, bilişim sektörü çalışanlarını ve bu alana ilgi duyan herkesi tek bir platformda bir araya getirerek, çeşitli paylaşımlar ve e-ticaret yapılmasına olanak vermektedir. Flaybo ailesi, bu hamlesiyle alanında farklılık yaratan bir ilke imza atmıştır. Internet ve bilişim sektörüne sağlam adımlarla giriş yapan e-ticaret platformu, kısa süre içinde gösterdiği başarı ile kulvarında liderliğe doğru ilerlemektedir.

Bu sektörde, benzer nitelikte hizmetleri olan r10 forum gibi web siteleri ile "flaybo.com" hizmet niteliğinin bazı noktalarda farklılaştığı görülmektedir. "flaybo.com", kısa süre içinde, Türkiye genelinde ciddi sayıda ziyaretçi ve üye sayısına ulaşmış durumdadır. "flaybo.com", emin adımlarla giriş yaptığı internet sektöründe, tüm üyelerine sunduğu avantajlı hizmetleriyle takdir kazanmakta ve hızla ziyaretçi kitlesini artırmaktadır.

"flaybo.com" Üyeliği ve Avantajları

Hem bilişim sektörüne hem de e-ticaret, web sitesi tasarımı, yazılım gibi aktivitelerle ilgilenen herkesin talebine cevap veren "flaybo.com" platformuna kolaylıkla üye olunabilmektedir. Üyeliğin hemen ardından, birçok avantajdan yararlanmak mümkün olmaktadır. Bu avantajlar sayesinde, sınırsız ve ücretsiz nitelikte reklam yayınlama ve ilan verme imkanı elde edilmektedir. Aynı zamanda, bilişim konusunda farklı yetenek ve becerilere sahip olan kişiler, milyonlara ulaşarak, bu becerileri karşılığında para kazanma imkanı elde etmektedirler.

Bazı nitelikleriyle iyinet forum gibi benzerlerinden ayrılan "flaybo.com" a tüm bilişim aktörleri ve web masterlar, kolayca üye olarak, platformun tüm hizmet ve ayrıcalıklarından 7 / 24 faydalanabilirler. Platform aynı zamanda, üye firmalarına tüketiciyi sikayet et"; üye bireysel kullanıcılarınaysa, "firmayı şikayet et" şeklinde oluşturduğu şikayet mekanizmasını da başarıyla uygulamaktadır.