Webmaster Forumu Sektörü Kimsenin Tekelinde Değildir

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol
0   0   0
18 Eyl 2018
3
2
29
çok güzel yazmışsın hoca da üye oldum sitenize ve belirli başlı şeylere izin veriliyor site de izniniz yok diyor doğrulamaları da yaptım tuaf yani bırakın bence insanları burada da kısıtlamayın

X

Yetkili Admin
WK YETKİLİ
Admin
1   0   1
23 Tem 2018
85
85
28
çok güzel yazmışsın hoca da üye oldum sitenize ve belirli başlı şeylere izin veriliyor site de izniniz yok diyor doğrulamaları da yaptım tuaf yani bırakın bence insanları burada da kısıtlamayın
Merhabalar
Ne yapmak istiyorsunuz tam anlamıyla ?

odeaweb

Kategori Moderatörü
WK YETKİLİ
Moderatör
1   0   0
7 Ağu 2018
109
46
31
Muhtemelen bunu yazdıktan sonra banlanacağım.

Kardeşim, onlarca Türk webmaster forumu var. Evet kabul et, WM Aracı ve R10 lider. Biz WM Aracı üyeleri olarak bunu biliyoruz zaten. Siz sektöre giremezsiniz diye bir şey demeye kimsenin hakkı yok.

Ama:
- Sen wmaraci kelimesine reklam verirsen işler değişir.

Ya Allah aşkına "Yeni WM Aracı" ne demek?

Yeni nesil R10 ne demek?

BAN'lamaz iseniz forumunuzu kullanmak istiyorum.
Bunun Google üzerinde bir çok örnegine rastlamak mümkündür. Başarılı bir reklam stratejisi.

Örnegin NATRO yazın göreceksiniz en basitinden.

Bunu yapan milyon dolarlık firmalar varken, bizim yapmamız gayet olağan bir durum.

O

ogulcanurun

1   0   0
Merhabalar ,

İnternetten ekmeğini kazanabilmek , işini tanıtabilmek adına çabalayan Webmaster kardeşlerimiz yıllardır 2-3 platform arasında tercih durumunda kalıp alternatif olmadığından buralarda sorun olsa bile yutkunmak zorunda kalmıştır. Bir ticaret kapısı daha olsun , bir bilgi kapısı daha olsun diye açmış olduğumuz sitemiz ile amacımız hayatını internetle bütünleştiren kardeşlerimize bir kapı daha sunmaktır. Hem de baskısız , eşitlikle dolu şekilde.

Çeşitli forumlarda eleştirileri görüyoruz ve mutlu oluyoruz. Çünkü gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır. Görevli hiçbir arkadaşımız kendisine abi deyip iş yapanı koruyamayacak,kimse peşin para premium aldı diye bandan kaçamayacak,kimse adminlerin işini görüyor diye burada yetkili rankı alamayacaktır. En ufak haksızlık yapanı bizzat banlayacağımı ve foruma adım attırmayacağımı bilmenizi isterim.

Bu konuyu açma sebebim mantığa davettir. Lütfen kralcılık yapmayın zira an gelince hiçbir hareketiniz hatırlanmaz. Eğer gerçekten işiniz internetse ve buradan ekmek istiyorsanız farklı webmaster forumu gelince çamura batırmak yerine bize bir iş kapısı daha çıktı diye düşünüp hareket edin.

İyi forumlar..

Gercekten dogru cok haklısınız...

0   0   0
15 May 2018
32
11
19
başarılar gerçekten şahane yazı anlayama..webmasterler zeki insanlar umarım anlarlar bu yazıyıda paylaşırlar herkez okusun...

Muhammet

YÖNETİCİ..DAİMİ ÜYE
WK YETKİLİ
Admin
0   0   0
21 Tem 2018
73
23
47
bu yazıyı serkan arkadaşımız yazdı binlerce kişi okudu herkez yazıya onay verdi tşk ler yazanada okuyanada...

Muhammet

YÖNETİCİ..DAİMİ ÜYE
WK YETKİLİ
Admin
0   0   0
21 Tem 2018
73
23
47
inanın bu yazıyı okudukça iç çekiyorum şahane yazı anlayana...(y):)