Webmaster Forumu Sektörü Kimsenin Tekelinde Değildir

• Konuyu başlatan Peak
  • Başlangıç tarihi
Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
27 Ağu 2018
5
1
Muhtemelen bunu yazdıktan sonra banlanacağım.

Kardeşim, onlarca Türk webmaster forumu var. Evet kabul et, WM Aracı ve R10 lider. Biz WM Aracı üyeleri olarak bunu biliyoruz zaten. Siz sektöre giremezsiniz diye bir şey demeye kimsenin hakkı yok.

Ama:
- Sen wmaraci kelimesine reklam verirsen işler değişir.

Ya Allah aşkına "Yeni WM Aracı" ne demek?

Yeni nesil R10 ne demek?

BAN'lamaz iseniz forumunuzu kullanmak istiyorum.
Hakarete , küfüre varmadıkça elbette serbest.. Özel mesajla da iletebilirsiniz bana forum genel sorumlusuyum Admin'den sonraki..
Merhabalar

Reklam konusuna oldukça saçma bir alandan yaklaşmışsınız. Sanırım googlede hiç arama yapmıyorsunuz.
Basit şekilde onur air, Thy, Atlas jet gibi aramalar yapsanız bir çok firmanın birbirinin kelimesine reklam yaptığını görürsünüz. Ya da dğer bir çok sektörde.

Dolayısıyla forum yetkilileri gayet başarılı bir strateji yaparak dikkat çekmeyi başarmışlar.

Sürekli eleştiri yapacaksanız ve insanların girişimlerini sorgulayacaksanız kesinlikle burda olmamanız gerektiğini düşünüyorum

0   0   0
27 Tem 2018
10
7
Merhabalar

Reklam konusuna oldukça saçma bir alandan yaklaşmışsınız. Sanırım googlede hiç arama yapmıyorsunuz.
Basit şekilde onur air, Thy, Atlas jet gibi aramalar yapsanız bir çok firmanın birbirinin kelimesine reklam yaptığını görürsünüz. Ya da dğer bir çok sektörde.

Dolayısıyla forum yetkilileri gayet başarılı bir strateji yaparak dikkat çekmeyi başarmışlar.

Sürekli eleştiri yapacaksanız ve insanların girişimlerini sorgulayacaksanız kesinlikle burda olmamanız gerektiğini düşünüyorum
Burada olmamdan sanane? İnternet özgür bir alem değil mi? Susmamı istiyorsanız susarım da siz kimsiniz? Bakalım burası ne kadar daha dayanacak.

P
0   0   0
Merhabalar

Burada olmamdan sanane? İnternet özgür bir alem değil mi? Susmamı istiyorsanız susarım da siz kimsiniz? Bakalım burası ne kadar daha dayanacak.
Dayanmak derken ?
Kimseden çekincemiz ya da korkumuz yok işimizi yapıyoruz , süre istiyorsanız şayet internet devri kapanana kadar yayındayız

0   0   0
30 Ağu 2018
4
1
28
hayırlı olsun şimdiden bir görüş paylaşmak bile uzatma cezası almak çok gereksiz bir durum yaşadım.görüş paylaşmak nekadar doğru nekadar yanlış eleştirilir fakat yorumu silme tavsiye edilir direk uzaklaştırma almak üzüyor insanı.sizde görüşlerimiz ve fikirlerimiz yüzünden uzaklaştırma yapacak mısınız ? ben insanlara faydalı olmak için buradayım.

0   0   0
5 Eyl 2018
14
1
39
Yeni webmaster aracı demek okadar oküzmüsün anlamayacak kadar bu kelime o sandığın forumun kelimesi olarak görmuyorsun sanırım ha görüyorsan şunu bil demekki o maluk forum sitesi sana deseki sen webmaster değilsin sen webmaster olamazsın yada seni webmaster yapmayacağız dese sen onaylayacaksın demkki aptalmısınız ilk günüm ve sinirlendim bu salak aptal kelime ve düşünceye

0   0   0
10 Eyl 2018
1
0
24
para ile üyelik satamakmı webmaster forumu ? kafasina göre ban atmak mi ? sonrasinda para verin açalim demek mi webmaster forumu ? Başarılarınızın devamini dilerim. inşallah iyi yerlere gelebilirsiniz.

0   0   0
14 Eyl 2018
6
2
Son zamanlarda aldığımız bazı saldırılar , girişimler gösteriyor ki kendisi bir cacık olmayan , çomarları ile asıp kesen birileri baya tutuşmuş. Her ne olursa olsun buradayız çok şükür.
Yeni bir webmaster portalı girişiminiz tam isabet oldu. R10'da gereksiz bir çok konu açılıyor. (... yapana ... ücretsiz vb.) Sizi tebrik ediyorum. Ayrıca web sitenizi Türkiye'den yayınlayarak Türkiye'nin ekonomisine güç katıyorsunuz. Teşekkürler.