Webmaster Forumu Sektörü Kimsenin Tekelinde Değildir

• Konuyu başlatan Peak
  • Başlangıç tarihi
Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

P
0   0   0
Bazı art niyetli hareketler görüyoruz .. Kendinden emin olmayan ve kurduğu çomar düzeni bozulacak diye korkanlar sitemize saldırıyor .. Unutulan şudur ki premium üyeliklere , modluklara kuyruk sallayıp finoluk yapanlardan değil aklı başında , gözü gönlü tok , sevgi ve saygıyı maddiyattan önce tutan ve bu siteyi darphane gibi değil de insanlara ekmek kapısı sunacak mekan olarak görüyoruz.. Bu siteye saldıranlara tavsiyemiz biraz ötede oynasınlar yoksa mazideki bazı şeyler geri yaşanır..

Biz işimizdeyiz siz de işinizde olun kudurmayın Allah rızkınızı verir elbet şükredin hayata..

0   0   0
15 Ağu 2018
31
7
25
Öncelikle başarılar diliyorum. Yeni bir başlangıç ve yeni bir dünya bende burada elimden geldiğince bilgili olduğum alanlarda paylaşım yapmak isterim. Reklam konusuna değinecek olursam eğer iyi yada kötü reklam yoktur. Reklam ilgi çekebilmek içindir.

0   0   0
16 Ağu 2018
6
2
29
İlk başta Facebook reklamı önüme çıktı. Açıkcası pek umursamadım. Instagram'da da 2 gün boyunca önüme çıkınca adamlar o kadar reklam yapmış gidip denemenin zararı olmaz dedim ve buradayım. Reklam politikanızı beğendim, devamını beklerim. 2-3 site değil keşke bu sektöre yönelik 5-10 site olsa yaşadığımız sorunu yabancı sitelerde aramak zorunda kalmasak :) Herkese iyi forumlar dilerim Tekrardan hayırlı olsun