Webmaster Forumu Sektörü Kimsenin Tekelinde Değildir

  • Konuyu başlatan Peak
  • Başlangıç tarihi
Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

BY MC

WK YETKİLİ
Admin
0   0   0
21 Tem 2018
93
31
49
Konum
İstanbul
#21
Webmasterkulubu ailesinin bir üyesi olduğunuz ve Güzel düşünceleriniz için teşekkürler..iyi forumlar.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
0   0   0
28 Tem 2018
1
1
27
Konum
Ankara
#22
Hadi bakalım umarım burada da, 1 yorum atana tanıtım yazısı ücretsiz diğen tiplerle karşılaşmayız. Umarım bu forum gerçektende yazılımcıların (Editorlerin değil) mekanı olur. Kolay gele
 
Beğeniler: Koding
0   0   0
23 Tem 2018
9
0
29
Konum
Ankara
#33
R10 = Düz Mantık
WMAracı = İş yapacaksan bana para yatıracaksın
bakalım siz ilerleyince nasıl bir politika izleyeceksiniz ?

Yalnız temayı bence değiştirmelisiniz çok karışık bir tema bence
 
0   0   0
5 Ağu 2018
1
1
26
Konum
İstanbul
#34
Merhabalar kolay gelsin. İnsta reklamından gördüm üye oldum hemen onayladım her şeyi. Güzel ticaretlerimiz olsun. İçerik üretimi, seslendirme, video kurgu, edit olarak çalışmalarımı koymayı düşünüyorum.
 
Beğeniler: odeaweb
0   0   0
7 Ağu 2018
8
2
26
Konum
Adana
#40
Merhabalar ,

İnternetten ekmeğini kazanabilmek , işini tanıtabilmek adına çabalayan Webmaster kardeşlerimiz yıllardır 2-3 platform arasında tercih durumunda kalıp alternatif olmadığından buralarda sorun olsa bile yutkunmak zorunda kalmıştır. Bir ticaret kapısı daha olsun , bir bilgi kapısı daha olsun diye açmış olduğumuz sitemiz ile amacımız hayatını internetle bütünleştiren kardeşlerimize bir kapı daha sunmaktır. Hem de baskısız , eşitlikle dolu şekilde.

Çeşitli forumlarda eleştirileri görüyoruz ve mutlu oluyoruz. Çünkü gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır. Görevli hiçbir arkadaşımız kendisine abi deyip iş yapanı koruyamayacak,kimse peşin para premium aldı diye bandan kaçamayacak,kimse adminlerin işini görüyor diye burada yetkili rankı alamayacaktır. En ufak haksızlık yapanı bizzat banlayacağımı ve foruma adım attırmayacağımı bilmenizi isterim.

Bu konuyu açma sebebim mantığa davettir. Lütfen kralcılık yapmayın zira an gelince hiçbir hareketiniz hatırlanmaz. Eğer gerçekten işiniz internetse ve buradan ekmek istiyorsanız farklı webmaster forumu gelince çamura batırmak yerine bize bir iş kapısı daha çıktı diye düşünüp hareket edin.

İyi forumlar..
kesinlikle katılıyorum ve sizleri destekliyorum
başarılarınızın devamının diliyorum herkes ekmeğine bakmalı
 
Beğeniler: odeaweb