Webmaster En Popüler Sitesi

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


Webmaster En Popüler Sitesi

Webmaster, internette web sitesi kuran, geliştiren ve yöneten kişilere verilen isimdir. Webmaster alanında bilgi veren ve yönlendirdiği alanlar ile yapılan çalışmaları destekleyen webmaster siteleri, web sitesi yöneticilerini destekler. Webmasterlar ile kullanıcıları buluşturan webmaster forumları aynı zamanda web alanında yeni olan webmasterlar ile uzun yıllardır bu işi yapan profesyonel webmasterları da buluşturur. Web siteleri konusunda bilgi ve tecrübeye sahip kişilere sorular sorarak öğrenebilmenizi sağlarlar. Webmasterlar için hazırlanmış siteler dünyada ve Türkiye’de hizmet sunan alanlardır. Popüler webmaster siteleri davetiye yolu ile üye kaydı yapan seçkin forumlardır. Herkesin üye olamadığı bu sitelerde en doğru bilgiye ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Dünya’da En Popüler Webmaster Siteleri

Dünyaca ünlü webmaster siteleri arasında ilk sırada yer alan Stack Overflow hemen her şey için çözüm bulunabilen bir sitedir. Ücretsiz olarak üye olunabilen sitede web alanında her konuda sorular sorarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Dünyada popüler olan webmaster siteleri sıralaması şu şekildedir.

*Stack Overflow,

*Site Point Forums,

*Echo JS,

*Bytes,

*Dzone.

Webmaster alanında hizmet veren daha birçok site bulunmasına rağmen bu siteler en popüler olanlarıdır. Birçok dile çevirisi bulunan sitelerden faydalanabilirsiniz. Webmaster alanında başarılı çalışmalar yapabilmek için web konusunda bilgi ve tecrübe sahibi webmasterlardan bilgi alabilirsiniz. Sorular sorarak zorlandığınız her konuyu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Türkiye’de En Popüler Webmaster Siteleri

Ülkemizde webmaster alanında hizmet veren siteler arasında en popüler olan r10’dur. Uzun yıllardır hizmet veren r10 en büyük webmaster topluluğudur. Türkiye’nin e-ticaret alanında büyük ve önemli bağlantıları bu sitede yapılıyor. Herkesin üye olamadığı davetiye usulü üye olunabilen sitede iş yapacağınız kişilerin güvenli olup olmadığı konusunda puanlama tekniği ile bilgi alabiliyorsunuz. Donanımhaber.com webmaster sitesi de birçok insanı buluşturan bir forum sitesidir. Wmaracı.com pek çok insanın ticaret ve bilgi almak amacıyla buluşturulduğu bir sitedir. Bu alanda web konulu gerçekleşen ticaret anlaşmaları sayesinde birçok insan para kazanabiliyor. İyinet.com ve zone.org gibi daha pek çok webmaster sitesi bulunsa da en popüler olan r10 webmaster sitesidir.
 

Yorumlar