Web Tabanlı Oyun Yabancı Kaynak

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

squadfire

Mr Lunar
Üye
0   0   0
10 Ağu 2018
95
17
Merhaba Yabancı Kaynaklardan Bulduğum Web Tabanlı Bir Oyunu Göstericem Tam Çeviremedim Oyunu Türkçeleştirip Kullanabilirsiniz

Aşağıda 1.4.5 ile 1.4.7 arası bir mod versiyonu bulunmakta olup, oyunun hemen hemen tüm oyun arayüzü, generallerin adı, oyundaki öğeler olmuştur. Görevler ayrıca Vietnam'ın en anlamlısı. Genel olarak, Vietnamca versiyonu kolayca oyunla savaşabilmek için oldukça iyidir.

Tek bir şey var, bu sunucu WIN 32 BIT üzerinde çalışıyor, bu yüzden WIN x64 teyzenin 2 yolu var: 1 oturup izliyor, ancak oynamamak, 2 sanal makineyi savaşa yüklemek (4Gb ram'ı teşvik etmek).

Oyun ve işlev hakkındaki tüm bilgiler sunucuda yer alıyor, siz indirip indiriyorsunuz! Admin bu oyunu desteklemiyor çünkü x64 makine ^^ siz sempati!

Sunucu Çalıştırma Talimatları:

Adım 1: Oyunu yük altında indirin, sonra D sürücüsüne atın ve paketini açın.

Adım 2: Yeni paketlenmemiş klasöre gidin, [1] 'in çalışmasını bekleyin, birkaç saniye bekleyin, çalıştırmak için [2]' ye tıklayın. Dayanıklılığa veya zayıflığa bağlı olarak 1-3 dakika bekleyin. sakin ol

3. Adım: Oyun adresini girin: http://127.0.0.1 . Oyunu kapatmak için [3] 'e tıklayın!

İndirme Linki: MEGA

0   0   0
19 Eyl 2018
3
2
24
Bir ara legend online aynısını yapmışlardı çin sürümünü yayınlamışlardı eğer bulabilirsem atarım buraya tekrardan :) birebir aynısıydı :D