Ücretli Wordpress Temaları

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


Ücretli Wordpress Temaları

Google vb. arama motorlarında ilk sıralarda yer almak isteyen kullanıcılar, tema seçimi yaparken oldukça dikkatli olmaları gerekmektedir. Google için temanın hızlı olması, istediği şekilde kodlanmış olması hem Google’ dan tam puan almanıza hem de aramalarda üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olacaktır. İşe 1-0 önde başlamak istiyorsanız hem hızlı hem de Seo uyumlu temalar için derin bir araştırma yaparak seçiminizi o yönde yapmanız gerekmektedir. Seo uyumlu ücretli wordpress teması arayışında olan kullanıcılar denenmiş ve başarılı sonuçlar alınmış temalara göz atıp web siteleri için en uygun tema içeriğini seçebilirler.

  • Best
Genellikle teknoloji teması olarak kullanılan ve SEO uyumlu olan Best teması, wordpress alt yapısı için oldukça uygundur. En iyi özelliklerinden birisi hızlı sayfa yükleme süresinin olmasıdır. Temanın içeriğinde ki minimal tasarım site ziyaretçilerinin içeriğe odaklanmalarını sağlamaktadır. Google ile %100 uyumlu olması, SEO odaklı kodlaması sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar.

  • SocialyViral
Seo uyumlu bir blog teması olan SocialyViral, sosyal medya odaklı hazırlanmıştır. Seo ayarlamaları muntazam bir şekilde yapılmış, site yüklenme hızı oldukça başarılı olduğu için kullanımı tavsiye edilmiştir. Google’ ın seveceği tarzda kodlama yapıldığı için Google tarafından tam not almaktadır. Tema içeriklerinizin ziyaretçiler tarafından sosyal medya üzerinde paylaşmaları noktasında teşvik edici bir şekilde hazırlandığı için web sitenize daha çok ziyaretçi çekmeniz kaçınılmaz olmaktadır. Aynı zamanda kısa sürede arama motorlarında ilk sıralara çıkabilmektesiniz.

  • Blogging
Genel ve kişisel blog kullanıcılarının tercih edebileceği ve seo puanı yüksek olan Blogging teması, oldukça enerjik ve modern bir yapıya sahiptir. Sergilediği Google dostu performansı ve mobil görünümde ki uyumu ile kullanıcılarını oldukça memnun eden bir temadır. Hız için özel olarak optimize edilmiş ve HTML5 ile kodlanmıştır.

  • SteadyIncome
Eğer bir girişimciyseniz ve dijital pazarlama yapmak istiyorsanız, seo oranı yüksek bir tema arayışındaysanız ilk tercihinizi SteadyIncome temasından yana kullanmalısınız. SteadyIncome teması, bir girişimcinin ihtiyaç duyabileceği tanıtım, ilgi çekme, değerlendirme, hedefe ulaşma, farkındalık yaratma gibi unsurlarla donatılmıştır. Modern bir görünüme sahiptir. Kod yapısı Google’ın sevdiği tarzda hazırlanmıştır.
 

Yorumlar