Themeforest 2018 Ağustos Ücretsiz Temaları

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


0   0   0
23 Tem 2018
9
0
29
Konum
Ankara
#1
Aşağıda yer alan temalar Ağustos ayı boyunca ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. İster İndirin arşivinize ekleyin isterseniz kullanın. Ben bugüne kadar dağıtılan bütün temaları arşivime ekledim sanırım. Sizlerinde faydalanmasını isterim ilerleyen zamanlarda işinize yarayan bir tema illaki çıkacaktır. Temaları indirmek için Tema linkine tıklayıp siteye üye olmanız yeterli. Güle güle kullanın...Petro, endüstriyel, petrol ve gaz, imalat, mekanik, enerji ve enerji, mühendislik ve Çok Amaçlı İşletmeler için tasarlanmıştır. Bu tema, çevrimiçi web varlığınız için en uygun olacak şekilde güzel ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. % 100 mobil tasarıma sahiptir ve tüm büyük el cihazları üzerinde test edilmiştir.
Bu tema, projeler, blog, referans ve takım sayfası gibi çevrimiçi varlığınız için gerekli özelliklerle birlikte gelir. Şirketleriniz ve ya şirket siteleri kuracaklar için güzel bir seçim olabilir.

DEMO - TEMA LİNKİ


Çok Amaçlı WordPressTheme, Kurumsal ve Çevrimiçi Mağaza için uygun bir temiz ve kaygan tasarıma sahip bir WordPress Tema. Tema, web sitenizi kolayca nasıl tasarladığınızdan emin olmanızı sağlamak için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucuyla (Visual Composer) hazırlanmıştır.

Dotted, temanın tüm tarayıcılar ve tüm cihazlarla çalıştığından emin olmak için en son web teknolojileriyle (Bootstrap framework, LESS, icon font, vb.) Kodlama kalitesiyle oluşturulmuştur.
DEMO - TEMA LİNKİBuhar, bir restoran ya da bir kafe olsun, projeniz için hazırlanmış, çarpıcı görünümlü, duyarlı bir WordPress teması! One Click Setup ile web sitenizi birkaç dakika içinde hazırlayın!

DEMO ( demo linki çalışmıyor ) - TEMA LİNKİ