TeknoDiot

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
4 Kas 2018
13
0
Konum
Ankara
#1
Site Adı : Tekno Diot
Site içeriği : Oyun Ve Teknoloji
Site açılış yılı: 2017


Teknodiot web sitesi oyun ve teknoloji tutkunlarının severek takip edeceği web sitesidir. Sitede güncel olarak oyun ve teknoloji haberleri paylaşılmaktadır. Oyunların yeni sürümleri, güncellemeler, eski oyunlar ve yeni oyunlar siteed ilgilileri için paylaşılmaktadır. Sevdiğiniz, takip ettiğiniz bir oyunun tüm detaylarını Teknodiot web sitesinden bulabileceksiniz. Eski ve yeni tüm oyunlar sitede güncel olarak severleri için ayrıntıları ile paylaşılmaktadır. Oyunların yanı sıra teknoloji haberleri ve gelişmeleri de siteden paylaşılıyor. Yeni çıkacak telefonlar, Kıyaslamalar, yeni cihazlar ve teknolojiye dair her şey.

Sitemizden bir çok oyun önerisine de ulaşabilirsiniz. Oyunlar tüm sürüm, ayrıntı ve güncellemeleri ile ziyaretçiler ile paylaşılmaktadır.nasıl indirileceği, nasıl oynanacağı, oyuun artıları ve eksileri, her oyun için çıkan yeni gelişme ve haberler. Sitemizde dünyanın er köşesinde sevilerek oynanan PUBG oyunu ile ilgili gelişmelere de yer verilmektedir. Açtığımız PUBG kategorisinden oyunun tüm duyurularını ve haberlerini bulmanız mümkün. PUBG seven kişiler de sitemizden bu oyunla ilgili tüm haber, gelişme ve duyurulara da ulaşabilecekler.


Pubg Nedir?

Playerunknown's Battlegrounds yani
PUBG, son hayatta kalanın kazandığı bir Battle Royale oyunudur. Playerunknown's Battlegrounds oyununda başlangıçta 100 adet oyuncunun eşit şartlarda başladığı oyunda, harita üzerinde bulduğunuz ekipmanlar ile diğer oyuncuları oyun dışı bırakarak hayatta kalan tek oyuncu oyunu kazanacaktır. Playerunknown's Battlegrounds oyunu Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş ve oyun içerisinde 8 km karelik bir harita bulunmaktadır.