Tanıtım Videosu Hizmeti | Boool Referans | Uygun Fiyat | Projenizi Etkili Bir Şekilde Tanıtın |

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
27 Tem 2018
1
0

Örnek Seslendirme İçin

Çolakoğlu Halı Yıkama Tanıtım Videosu

LookPRO Tanıtım Videosu

İletişim Whatsapp : TIKLA

::R10 Referansları::

arberotum' Alıntı:
Çalışma yaptırıldı, işinin ehli arkadaş.
cnnbsedm' Alıntı:
Tanıtım videosu yaptırıldı, güzel bir çalışma oldu, başarılar...
Speton' Alıntı:
Arkadaş kısa sürede mükemmel iş çıkarttı gerçekten. Şiddetle tavsiye ediyoruz.
ozancomez' Alıntı:
Ne anlattıysam o yapıldı,çok güzel ilgilenildi ve yardımcı olundu.Arkadaşa çok teşekkür ederim,seve seve referans olurum.İş yaptırılmıştır.
chopper07' Alıntı:
Çok kısa sürede, çok güzel iş çıkarttı. Ellerine sağlık
AdanaWeb' Alıntı:
Çok kaliteli bir video hazırladı. Anlayışlı, güvenilir ve çalışkan birisi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ellerinize sağlık hocam, tekrar çalışmak dileğiyle...
basoglanh' Alıntı:
Gerçekten de çok anlayışlı, işinde çok başarılı bir arkadaşımız. Firmamız için 50 saniyelik bir video için anlaştık ama sonradan artı bir ücret istemeden neredeyse 70 saniyeye kadar çıkardı tanıtım videomuzu.
Teşekkür ederim.
Cass' Alıntı:
ilgili ve yardımseverliğinden dolayı burdanda teşekkür etmek istedim bir adet tanıtım videosu yaptırılmıştır.
Tedux' Alıntı:
Başarılı bir video çalışması oldu, hızlı ve zamanında yetiştirdi. Tavsiye ederim, güvenilir birisi
TeknikSite' Alıntı:
Video yaptırıldı memnun kaldım hayırlı satışlar diliyorum
RealGrup' Alıntı:
Gayet kaliteli ve müşteri odaklı bir arkadaş sürekli revizelerime seç çıkarmadı ve istediğim sonucu başarılı şekilde aldım çok memnun kaldım
Ellerine, kollarına sağlık

WebdeSiz' Alıntı:
Uygun fiyattan kaliteli işler çıkartıyor. Webdesiz ekibi olarak bizde bir adet yaptırdık.
Webdostum' Alıntı:
isinin ehli cok guzel bir video yapti ellerin dert gormesin.
cinmistik78' Alıntı:
Film sitem için yapmış olduğu tanıtım videosunu çok beğendim. Tek kelimeyle şahane. Ücretli yaptırmak istesem bundan iyi yapmazdı başkası. Ücretsiz bir ise bu kadar özenen birisi hakkını aldığı bir işe kim bilir ne kadar ozenir.
Kısa süre içerisinde başka tanıtım videoları vb işler için kapınizi çalacağım. :)
alperi' Alıntı:
TurkAndroid.NET için yaptığı intro için kendisine teşekkür ederim.
slmmrb12' Alıntı:
Oyuncu kafadarlar kanalımız için video yaptı hocamız harika oldu krndisine çok teşekkür ederiz

Ve Daha Birçok Mutlu Müşteri :):)

Son düzenleme: