Sürekli Çalışabileceğim Site / Proje Arıyorum

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

mehmetozdemir

Paylaşım Ekibi
0   0   0
10 Ağu 2018
44
8
Profesyonel Editörlük! - SEO Uyumlu İçerik

Freelance/Tam Zamanlı

Freelance olarak 200'e yakın makale yazdım. Daha önce:

Teknoloskop, E-yardim-net, sitelerinde tam zamanlı olarak çalıştım.

Şuan aktif olarak Youtuber HelpMert'in ve yine Youtuber Donanım Arşivi'nin sitelerinde çalışıyorum. Sitelerine göz atarsanız yazılarımı bulabilirsiniz.
Kullanıcı Adım:
Mehmet Özdemir

Genelde Yazdığım İçerik Türleri

Haber, Teknoloji ve Bilgi konularında ağırlıklı yazıyorum. Yaklaşık 2 yıldır bu işin içerisindeyim. Makalelerim SEO uyumludur.

Makalelerimi Nasıl Hazırlıyorum?

1: Bana göndermiş olduğunuz başlık için alt başlık araştırması yapıyorum. Örneğin: Xiaomi Mi8 ile ilgili bir sipariş aldım. Yazmaya başlamadan önce, Google arama önerilerini ve adwors üzerinden aranma hacmi yüksek olan konu - kelimelere bakıyorum. Ve Alt başlıklarını hem google önerilerine hemde adwords'de aranma hacmi yüksek olan konulara göre belirliyorum.

2: Ardından rakip analizi yapıyorum. Kaç kelime yazmışlar? Kaç alt başlık kullanmışlar? Kaç görsel kullanmışlar gibi gibi. ( Onlardan İyisini Yazmak İçin )

3: Özgün görsel arıyorum. Bulduğum görsel, az kullanılmış ve yabancı kaynaktan alınmış olmasına dikkat ediyorum. Ardından Photoshop kullanarak, saten vb. Efektler ile özgün hale getiriyorum. Sonra ise, alt etiketlerini giriyorum.

4: Anahtar kelime kullanımını kontrol ediyorum. ( İlk ve son 100 anahtar kelimeyi geçiriyorum. Alt başlık ve alt başlıkların giriş cümlesi gibi SEO kurallarına uygun yazıyorum ) Spam Olmayacak şekilde anahtar kelime kullanıyorum.

5: Cümlelerin uzunluğunu, vb. İmla kurallarını kontrol edip teslim ediyorum.

Bir Makaleyi Kaça Yazıyorum?

100 kelimesi için fiyatım: 3 TL Yukarıdakilerin hepsi bu fiyata dahil. En az 350 kelimelik sipariş alıyorum.

Sürekli çalışabileceğim bir site arıyorum. Hatta Wordpress kullanıcı açılır ise, yazıları wordpress'e girer gerekli ayarları yaparım.

Okuduğunuz için teşekkürler, iyi çalışmalar.

Son düzenleme: