Şişe Etiketleme Makinası

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
21 Ağu 2019
11
0
Konum
Adıyaman
#1
Tek taraflı, çift taraflı ve yuvarlak etiketlemeye uyumlu olan şişe etiketleme makinası, üstün performansı sayesinde dakikalar içinde onlarca şişeyi etiketleyebilecektir. Ambalaj tanıma sensörleriyle aynı anda farklı ürünleri ambalajlama işlevi olan PLC kontrollü makinalarımız, konveyöre giren ambalajı tanıyacak ve anında işlemi yerine getirecektir. Hızlı ve profesyonel bir seri üretim için işinizi en iyi şekilde temsil edecektir.
Şişe Etiketleme Makinası Yedek Parça
Otomatik etiketleme makinası için hizmetlerimiz arasında yer alan yedek parça, bakım ve onarım hizmetimiz, uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilerek işlerinizin aksamadan devam etmesini sağlayacaktır. Hem profesyonel bir hizmet hem de Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmiş makinalarımız sayesinde uzun süre sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz.
Şişe etiketleme makinası özelliklerinde yer alan sensör, PLC kontrollü ve servo motorlu etiketleme aplikatörleri, pet ve cam şişerin sarmal bir şekilde etiketlenmesini sağlayacak özelliklere sahiptir. Yedek parça ve bakım onarım hizmetimizle 7/24 yanınızda olarak makinalarımızın bütün imkanlarından yararlanmanızı sağlar, profesyonel bir hizmet vererek her zaman yanınızda oluruz.
Şişe Etiketleme Makinası Garanti Süreci
2 yıl garantili olan makinalarımız, dolum ve kapak makinalarıyla sekronize bir şekilde çalışabilmekte aynı zamanda tek, çift ve yuvarlak etiketleme işlemlerini uzaktan yönetimle yapabilmektedir. Manuel hiçbir etkileşime gerek duymadan çalışacak olan makinalarımız, sizlere 3 metre uzunluğunda bir konveyör imkanı sunarak seri üretimde hız kazanmanızı sağlayacaktır.