Seo Uyumlu Wordpress Temaları

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


Seo Uyumlu Wordpress Temaları

Site hızı ve Seo uyumu Wordpress siteleri için önemli kriterlerden birkaçıdır. Seo, bir web site içeriği için önemli bir yere sahiptir. Buna bağlı olarak yapılan tema seçimleri de seo uyumlu olursa web sitenin ziyaretçi akımı olumlu yönde değişimler gösterebilir. Seo uyumlu, hızlı ve iyi olarak gruplandırılmış, kullanıcılar tarafından test edilip onaylanmış wordpress temaları mevcuttur. Bunlar 4 gruba ayrılmaktadır. Sosyal medya temaları, blog temaları, haber temaları ve video temaları olarak gruplandırılmıştır.

Interactıve

Özellikle haber, teknoloji ve çok sayıda ziyaretçinin ilgileneceği konulara yönelik hazırlanacak platformlar için kullanılabilir. Hızlı ve seo uyumlu wordpress teması arayanlar Interactıve teması tercih edebilirler. İçeriklerinizin çokluğu veya kalitesi web siteniz hızlı olmadığı taktirde hiçbir işe yaramaz. Bundan dolayı ilk önce hızlı ve seo uyumlu tema seçmekle işe başlayın. Interactıve temasının kendi içinde barındırdığı birçok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar oldukça basit tıklamalar yaparak işlemlerini yapabileceklerdir.

Newspaper

Seo uyumlu ve hızlı wordpress temaları arasında yer alan ve en iyilerden biri olan bir diğer tema Newspaper temasıdır. Newspaper temasının 2 önemli özelliği bulunmaktadır. Birincisi SEO dikkate alınarak kodlanmış olması, ikincisi de dolum hızı baz alınmış olmasıdır. Bunun yanı sıra kullanıcılarına kolaylık sağlayabilecek daha birçok özellik barındırmaktadır.

NewsOnline

Seo uyumlu temalar arasında dolum hızı baz alınarak kodlanmış NewsOnline teması, 5 farklı tasarım özelliğine sahiptir. Yemek, eğlence, spor, ilişki şeklinde tasarımları vardır. SEO baz alınarak kodlanmış NewsOnline teması kullanıcıları için biçilmiş kaftandır.

NewsTimes

Tasarımı günümüzde ki tasarımlara nazaran daha modern bir yapıya sahip olan NewsTimes teması, SEO uyumluluğu ve dolum hızı ile ön planda yer almaktadır.

NewsMag

Haber veya magazin teması olarak tercih edilebilecek NewsMag, SEO baz alınarak kodlanmıştır. Hızlı oluşu ve kusursuz olarak yapılan kodlanışı kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir.

Socially Viral

Çok hızlı bir tema olan Socially Viral, SEO uyumlu olacak şekilde kodlanmış ve sosyal paylaşım içeriklerini en üst seviyelerde tutmak hedef alınarak kodlama yapılmıştır. Genel hedef kitlesi sosyal medya olan kullanıcılar Socially Viral temasını seçerek ilerleyen süreçte çok rahat edebilirler.
 

Yorumlar