şehirler arası nakliyat istanbul

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
18 Mar 2019
2
1
Konum
İstanbul
#1
İstanbul – Ankara Evden Eve Nakliyat
İstanbul – Ankara Evde Eve Nakliyat

Ev eşyası taşıma süreçlerinde her daim müşterilerine kolaylık sağlayan İstanbul Expres nakliyatfirmamız taşınma süresince müşterisinin daima yanında olmayı kendisine prensip olarak belirlemiştir. Sektörde lider konumda olan firmamız 15 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Kendi bünyesinde bulundurduğu personelleri sayesinde işiniz aksamadan gerekli mobilya sökümleri ve geri montajı dâhil firmamız tarafından sağlanmaktadır.
İstanbul – Ankara Arası Nakliye Hizmetinde Lideriz
Firmamız sürekli olarak İstanbul – Ankara arası nakliye hizmeti sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak bu iki şehir arasında nakliye hizmeti sunmamız istanbul izmir parça eşya taşıma beraberinde daha uygun fiyat politikasının çıkmasına sebep olmaktadır.
Nakliye Süreçlerinde Yanınızdayız
Okul, hastane, dershane, ofis, depo, mağaza, fuar ve sanat eserleri gibi önemli eşyalarınız itinalı bir şekilde taşınmaktadır. Tüm bu eşyalarınızın taşınma sürecinde gerekli güvenlik önlemleri tarafımızca alınır ve eşyalarınız herhangi bir zarar görmez. İhtimal dahi vermediğimiz istenilmeyen durumlarda zararınızı karşılayacak kadar kendimize güvenen bir firma olarak sigorta şirketleri ile anlaşmamız bulunmaktadır.
İstanbul – Ankara Arası Kapalı Kasa Araçlar