Scriptema ® - Hazır Php Script - Hazır Web Sitesi - Hazır Site aç

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


0   0   0
9 Ağu 2018
6
2
24
Konum
Kastamonu
#1


Site Adı: Scriptema ®

Site Adresi : Scriptema ® - Hazır Php Script - Hazır Web Sitesi - Hazır Site aç

Sitenin kullandığı altyapı : PHP & MYSQL

Açıldığı Tarih: 2017


Site İçeriği & Amacı :
2017 yılında kurulan ve hizmet ağını her geçen gün genişleterek ihtiyaçlar doğrultusunda tüm Türkiye'ye yazılım hizmeti sunan Scriptema, mobil uyumlu yazılımlar, normal paketler ve kampanyalı paketleri ile her yazılım ihtiyacına en etkili şekilde cevap veriyor.
Scriptema Nasıl Çalışıyor?
Rekabetin en yoğun olduğu sektörlerden olan yazılım sektöründe profesyonel hizmeti ile firmaların hayallerindeki web sitelerini kuran Scriptema, uzman kadrosu, hızlı hizmet kalitesi ve ekonomik fiyatları ile ilk tercihler arasında yer almaya devam ediyor. Web siteleri firmaların dijital ortamdaki aynasıdır. Firma prestijine yakışır ve kullanıcı dostu web tasarımları ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, mobil uyumlu yazılımlarla kurduğu web sitelerinin her zaman ulaşılır ve kullanıcı dostu siteler olmasını sağlıyor.

Firma ihtiyaç analizini belirlemede profesyonel olan yazılım ekibimiz, firmalarla birlikte yaptığı analiz sonucu her bir firmaya özel web tasarımlarını ve fiyat teklifini çıkartarak müşterilere sunuyor. Onay sonrası başlayan süreçte ise her bir aşamada müşterileri bilgilendirerek firmaları hayallerindeki web sitelerine kavuşturuyor. Zamanında teslim, ekonomik fiyat ve en önemlisi de SEO uyumlu ve kullanıcı dostu bir web sitesi hazırlayarak firmaların rekabet gücünü arttırıyor.

Scriptema Hizmet Kategorileri
Hizmet verdiği sektör bakımından son derece geniş bir hizmet kategorisine sahip olan Scriptema, eğitimden sağlığa, inşaat sektöründen gıda ve tekstile kadar birçok firmaya web yazılım hizmeti sunmaktadır. Her çeşit kurumsal firmanın web sitelerini firmaya yakışır bir formatta hazırlamakta, web siteleri ve blog tasarımında fark yaratmaktadır. Emlak, elektrik, elektronik, avukatlık, otel, e-ticaret, nakliye, muhasebe ve daha birçok firma web tasarımında adından söz ettiriyor. Güçlü referansları ile sektörün lider firması olmaya devam eden Scriptema, kişisel ve ticari blog ve web sitelerinde her zaman profesyonel hizmet alacağınız bir firmadır.

Profesyonel Web Yazılım Hizmeti
Bir web sitesinde ilk dikkati çeken şey domain adıdır. Kolay hatırlanan ve global bir web sitesi her zaman daha fazla ziyaretçi alır. Sitenin hızlı çalışması, kolay açılması ve web sitesinde gezintinin rahat olması bir kullanıcı için çok önemlidir. Aksi taktirde kısa sürede siteden çıkacaktır. Tasarımın hem göze hitap eden hem şık ve kaliteli olması ise PHP Responsive Script ile mümkündür. SEO uyumlu, kaliteli içeriklere sahip ve mobil uyumlu bir web sitesi her zaman çok daha fazla ziyaretçi alacak ve hedef müşteri kitlesini yakalayacaktır.
Hazır Php Script çalışmaları ile web sitelerinin en iyi ve en kullanışlı bir yapıya sahip olmasını sağlayan Scriptema, hazır lisanslı web site paketleri ve müşteriye özel web site yazılım çalışmaları ile her firmanın ihtiyacına en kaliteli ve en hızlı şekilde cevap vermektedir.


Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri : Script sitesi Satış sitesi
 

AkincanD

Creative
Üye
0   0   0
4 Ağu 2018
71
21
Konum
İstanbul
#2
Direkt satış siteniz yerine ürünlerinizi tanıtacak konuları tek tek açarsanız eminim daha iyi bir sonuç alacaksınızdır. İyi satışlar :)