Satılık SMM Panel

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
24 Tem 2018
6
0
27
Site adresi: Aşağıdaki Anahtar Kelimeleri Gösteren Görselde Görebilirsiniz.
Site için istenen fiyat :1000₺ üzeri teklifler değerlendirilir.
Sitenin aylık getirisi: Mayıs Ayı 15inden sonra: 250 /// Haziran Ayı:400 /// Temmuz 580₺ // Ağustos 350 /// Reklam verilmeden kendi kendine bu hale gelmiştir. İçerisindeki bakiyesi olan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak bakiye api çektiğim yerlerdeki hesabınıza tarafımca yüklenecektir. Ben siteden çok instagram ve facebooktaki gruplardan satışa daha çok yönelmiştim. Hatta farklı kişilerden iwp user bile aldım giderleri sıfırlamak için. Siz de instaweb gibi scriptlerden ve datalardan yararlanarak gideri sıfıra indirebilirsiniz. Ya da daha ucuz apiler çekerek daha fazla kar yapabilirsiniz. Ortalama Kar: %60...
Sitenin açılış tarihi:17-05-2018
Kategori, sitenin içeriği nedir: Sosyal Medya Hizmetleri
Günlük hit sayısı: Ölçülmedi - 70 bayi vardır.
Ziyaretçi kaynağı: Webmaster Forumları ve Facebook Grupları
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 4 Aylık
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm İçeriği ile birlikte + 10K İwp User(Güncelliğini Yitirmiş Olabilir)
Hosting dahil midir: Resellerımda barınmaktadır. İsteyen taşıyabilir isteyen 11. aya kadar barındırmaya devam edebilir.
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır. Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır .Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet Dahil
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Süresiz
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır. Yok.

Daha detaylı bilgiler için öm ve ya +90 546 648 14 48 whatsappdan iletişime geçebilirsiniz.
Hiç reklam vs vs çıkılmadı. Ayrıca 700-800 Arası Başlıklı sms de hediyem olacaktır.

Blog açarak bir kaç yaı girmiştim. Sıralamalarda iyi yerlerde değil... Sıralamalardaki yerler aşağıda verilmiştir. Güzel ile yerlere getirirsiniz umarım.