Profesyonel SEO Hizmeti - YÜKSELME GARANTİLİ (PARA İADE)

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


0   0   0
4 Eyl 2018
2
0
Konum
Ankara
#1
Merhabalar,

Yaklaşık 3 yıldır çeşitli forumlar üzerinden değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz, bir çok farklı konuda hizmet verdik ve uzun zamandır SEO hizmeti veriyoruz. Çalışmalarımızın kalitesini merak eden arkadaşlar eski ticaretlerimize (wmaraci, r10) bakabilirler aldığınız her hizmet için, gelişme göstermediği takdirde para iade garantisi veriyoruz.

Uyarı ⚠

Aylık ve yıllık çalışmak isteyen müşterilerimiz PM yoluyla detaylı bilgi vermeli ve iletişime geçmelidir.

Sipariş için gerekli bilgiler;
  • Site URL
  • Anahtar Kelimeler
  • Güncel Sıralamaanilcan;3045998' Alıntı:
Hocam ile sitelerimden birine seo çalışması yaptık. Çalışmalardan çok iyi geri dönüşler aldık. İşlerimiz büyük ölçüde artış sağladık. Çalışmanızı tavsiye ederim.
Muratcam;3075656' Alıntı:
Çok bilgili, yardım sever ve konunun uzmanı bir arkadaş. Konusuna kesinlikle %100 hakim ne yapılası gerektiğini nasıl aksiyon alınacagının sorunların ne şekilde nasıl giderileceğinin kesinlikle bilgisinde. Çalışılacaksa işin uzmanı ile çalışmanızı tavsiye ederim.
mts;2033170' Alıntı:
Çalışmayı az önce bitirip raporu gönderdi. Öncelikle gerçekten çok teşekkür ederim, metinleri'de kendisinin yazmasını istemiştim, bir çok kişinin yaptığı gibi baştan savma yapmadan, gerçekten özenilerek yazılmış metinler, ben yazıp versem bu kadar olmazdı sanıyorum. Söylediği zamanda söylediği işlemleri yaparak, sorunsuzca ve son derece güzel iş yaptı, bu şekilde çalışan insanlardan pek fazla kalmadı artık. Bir sonraki çalışmada görüşmek üzere.
serkanes;2008321' Alıntı:
Anlayışlı bir arkadaş sorunsuz çalışabilirsiniz.
elektrik;2037471' Alıntı:
İlgili bir arkadaş, kısa süre içinde talebimizi karşılayıp rapor gönderdi. Artık sürekli çalışacağız.
szmania;2072148' Alıntı:
Çalışma yapıldı. Hediye için ayrıca tşk ediyorum.
mrtek;3071454' Alıntı:
Çalışmaya yeni başladık ilk sonuçlar başarılı uzun süreli çalışacağımızı düşünüyorum.İşini bilen ,karşı tarafa bilmesi gerekenleri düzgün aktarabilen bir arkadaş .