Private Proxy Hizmeti - IPv4, IPv6 HTTPS, SOCK seçeneği ile EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


0   0   0
14 Ağu 2018
4
0
25
Konum
Yurtdışı
#1
Youtube, Instagram, Facebook, Twitter gibi işlemlerinizin yanı sıra İnternet güvenliğiniz, Online oyunlarınız için Kişiye Özel Kullanıcı adı ve Parola'lı Proxy İP hizmeti.


İLETİŞİM:
Skype: swordlionskype
Telegram: @swordlion


Proxy Türleri;
IPv4:
Örneğin 185.106.211.11:80:kullanici:sifre şeklindedir. İp sıralaması birbirinden farklı olarak gider. Bütün ipler birbirinden farklıdır.
IPv6: Örneğin 185.106.211.11:80, :81, :82 şeklinde bir ip'den farklı farklı portlar üretilerek üretilen ip şeklidir, anonimdir.

IPV4 ile bütün sitelere girebilirsiniz. Normal internet IP'si ne ise IPV4'de odur. Twitter, Facebook, Google, Youtube, Instagram vs...
IPV6
ile destekleyen sitelere girebilirsiniz, kullanmak istediğiniz siteyi dilerseniz bizimle iletişime geçip ipv6 için uygun olup olmadığını sorabilirsiniz. IPV6 Instagram, Facebook, Youtube, Google gibi sitelerde kullanılmaktadır.

HTTPS/ SOCK: IPv4 ve IPv6 seçeklerimizin ikisindede HTTPS veya SOCK olarak satın alabilirsiniz. HTTPS, tarayıcı tabanlı sosyal medya işlerinde her siteye erişim yapabileceginiz proxy ipdir. SOCK ise genelde program tabanlı torrent client ve oyun için kullanılan proxy türüdür, gizlidir.

Satışlarımız 7/24 olup, günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Satış öncesi ve satış sonrası desteğimiz olup, hizmet satın alındıktan sonra anında teslim edilmektedir. Proxyleriniz isteğe göre IP PORT KULLANICI ŞİFRE şeklinde ister KULLANICI ŞİFRE İP PORT nasıl istenilirse programınıza, sisteminize göre o şekilde düzenlenip verilir.

1 İP'yi 10 kişiye satan kişilerle lütfen bizi kıyaslamayınız, 1 TL'ye 1.75 TL'ye private proxy maal etmek imkansız olup, mümkün kılanlar 1 IP'yi birden fazla kişiye satmaktadır, lütfen bu işi amatörce yapan kişilerle bizi kıyaslamayınız. Referanslarımız hizmetimizin kalitesidir. Satın aldığınız İP satın aldığınız sürece sizin olur, sizden başkasına verilmez.

IPV4 PROXY FİYAT LİSTESİ:

Fiyatlandırma 1 Aylık'dır.

Türkiye ve Avrupa Lokasyonlu IPV4 Private Proxy:
1 Pivate Proxy IP:
9 TL
100 Private Proxy IP: 600 TL
Lokasyonlar: ( Türkiye, İspanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, Amerika, Hindistan, Danimarka, İsviçre, Ukrayna, Almanya, Litvanya)

Rusya, Kanada Lokasyon IPV4 Private Proxy:
1 Pivate Proxy IP:
6 TL
50 Private Proxy IP: 200 TL
100 Private Proxy IP: 350 TL
250 Private Proxy IP: 700 TL

Stok sıkıntımız olmayıp, daha fazla miktarlı siparişleriniz için PM atabilir, Skype veya Telegram adreslerimizden iletişime geçebilirsiniz.

Proxy denemek için mesaj atmanız yeterli.

Periyodu belirlenen İP'lerin müşteri taraflı vazgeçilme durumunda geri iadesi yapılmamaktadır.
Proxy iplerimizde kesinti, bağlantı problemi ve biz kaynaklı problemlerde anında geri iade yapılmaktadır. Kendi telekomumuzdan sağladıgımız ipler ile müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz.