Premium Hizmet: Profesyoneller için İçerik Pazarlaması - Hosting, Sağlık, Emlak, Pazarlama

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
9 Eyl 2018
13
3
25
Multi Konu

Merhaba,

Mesleki, akademik ve sanal geçmişime de dayanarak yalnızca yabancı -İngilizce- kaynaklardan çeviri yoluyla hosting, SEO, sağlık, emlak, satış ve pazarlama, küresel ekonomi gibi niş alanlarda ve bu alanların alt kategorilerinde içerik üretiyorum. Müşteri memnuniyetine ilişkin endişelerim nedeniyle uzun süredir ekiple değil yalnız çalışıyorum. Bu yüzden bu hizmet kaleminde sadece bir siteye günde en fazla üç içerikle hizmet verebilecek potansiyelim mevcut. Lütfen içerik pazarlamasını ya da içerik üretimini birbirini tekrarlayan cümlelerden kurulu, kullanıcı dostu olmayan "seo uyumlu makale" ile karıştırmayınız. Bu yöndeki taleplere ne yazık ki cevap veremiyorum. Rakamlara gelecek olursak:

250 kelime ile 700 kelime arasındaki bir içerik için 15 TL, iki ya da üç içerik için içerik başı 12 TL talep ediyor; günlük, haftalık ya da aylık ödeme kolaylığı sağlıyorum. Haftalık ve aylık ödemeleri peşin, günlük ödemeleri iş bitimine mukabil gün sonu rica ediyorum.

Bonus: Yukarıda belirttiğim fiyatlara içeriklerin sosyal medya hesaplarınızda paylaşımı da dahil!

Ödeme Yolları

Ziraat Bankası, Enpara, CEPTETEB, Garanti Bankası, BTC (Anlık Kur)

Aklınızdaki soru işaretlerini gidermekten memnuniyet duyarım. Lütfen özel mesaj yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Önemli Uyarı

Bütün iş ve işlemlerim bu profil aracılığıyla yapılmaktadır. Diğer iletişim kanalları üzerinden işlem gerçekleştirmeden önce bu profilden onay alınız.