Prefabrikshop: Prefabrik İlanları Sitesi

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
5 Eyl 2018
14
1
39
Konum
İstanbul
#1


Prefabrik İlan sitesi fikri.
İlan sitesi kurma kararı verirken bu sektörde ilan veren Müşteri ve kullanıcıların hassasiyetlerini göz önüne alarak ilan sitesi kurmaya karar verdik. Prefabrik ilan sitesi , Çelik Yapı ilan sitesi, Prefabrik Villa ilan sitesi, Konteyner ilan sitesi, Kabin ilan sitesi, Çadır ilan sitesi, firma Tanıtım ve Mağaza kısaca bu Sektörün en önemli kategorilerini kapsamasını istedik. prefabrikshop.com son zamanlarda sadece ilan değil ikinci el alım satımının yapıldığı, nakliye ilanından tutun, büyük inşaat projelerine kadar sektörün bütün ticaretinin döndüğü mecralar olmasını istedik. Biz bu projeden önce de internette ticaretle meşguldük. Hem internette birikmiş tecrübemizin kullanıcılarımıza yeni fırsatlar sunması için bu projeye başladık.

Ücretsiz ilan sitesi kararı.
Firmamızın yaptığı AR-GE çalışması sonucunda piyasada Esnafımıza Ücretli Hizmet veren İlan Siteleri Esnafın Müşterisine Ücretsiz Hizmet vererek hem büyük bir Adaletsizlik yapmaktadırlar hemde her Yıl Esnafımızın % 20 Müşterisini elinden almaktadadırlar bu Haksızlığa bir nebzede dur diye bilmek amacıyla prefabrikshop.com ücretsiz ilan sitesini kurmaya ve Esnafımıza Ücretsiz Hizmet vermeye karar verdik.10.11.2018 tarihinde yayın hayatına başladık yayın hayatına başladığımız o ilk günden beri gerekli çalışmalarımız devam ediyor. Kurulduğu ilk günden beri siz değerli kullanıcılarımızın ilgi tavsiye ve yönlendirmesi ile sürekli daha ileriye gitmektedir. Ücretsiz Prefabrik ilan sitesi kararı en başından beri verilmiş bir karardır. Dayanabildiğimiz yere kadar da ücretsiz ilan sitesi olmaya devam edeceğiz.

Biz gelişme ve memleketimize fayadalı olacağını düşündüğümüz prefabrikshop.com projemizde kararlıyız.

Biz internetin gerçekten önemli ve harika bir ticaret mecrası olduğunu düşünüyoruz.

Biz internet mecrasında ilan sektöründe iş yapmanın zor olduğunu biliyoruz, ancak yılmadan sizlere prefabrikshop.com bünyesinde hizmet etmeye devam edeceğiz.

10.11.2018 yılında başladığımız projemizde hiç ama hiç para kazanmadık, kendi emeğimiz ve maddi imkanlarımız ile iş yapmaya devam ediyoruz.

Sizlerin de desteğini ve ilanlarınızı bekliyoruz.

ilan, ilan ver, ücretsiz ilan ver, prefabrik ilanı ver, çelik yapı ilanı ver, konteyner ilanı ver, satılık prefabrik ev ilanı ver, kabin ilanı ver, çadır ilanı ver, prefabrik iş ilanı ver.

Yukarıdaki Tags Etiketlerde Sitemizin yükselmesi için çaba göstermekteyiz ve siz değerli blogger , Haber , Tanıtım, Kısaca Siz değerli webmaster ve Yazar Arkadaşlarımızdan Dileğimiz Dünyada Sentörün ilk Prefabrik İlan ve Reklam Sitesi olarak yazmanızı rıca ediyoruz Şimdiden siz değerli arkadaşlarıma dostlarıma kardeşlerime teşekkürlerimi sunar Kolaylıklar dileriz..

Prefabrik İlan ve Firma Tanıtım Sitesi www.prefabrikshop.com