[PHP] QR Okuyuculu Stok & Depo Yönetimi

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


0   0   0
8 Ara 2018
6
0
Konum
Samsun
#1Merhabalar,

Stok & Depo ve Müşteri İlişkileri yazılımımız oldukça kolay ve işlevsel bir yapıya sahiptir. Açık kaynak kodlu yapıya sahip olan yazılımımız tamamen geliştirilmeye açık ve şifreli dosyası yoktur. Temel amaçımızda yazılımın temel yapısını oluşturarak geliştirmesini sizlerin yapmasıdır.

Stok & Depo ve Müşteri İlişkileri yazılımımızda temel özellikler aşağıdaki gibidir. Birçok kurumsal firmanın ihtiyaçı olan bu yazılımı geliştirerek üst düzey hale getirerek satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Müşteri Yönetimi
  • Müşteri Ekleme, Düzenleme, Silme, Listeleme Seçenekleri
  • Stok & Depo Yönetimi
  • QR Kod ile Stok Girişi
  • QR Kod ile Stok Çıkışı
  • Ürün Ekleme, Düzenleme, Silme ve Listeleme Seçenekleri
  • Stok Durumu (stoğunuzda hangi ürünlerden kaç adet olduğunu görüntüleyebilirsiniz.)
  • Detaylı Stok Raporu (iki tarih arası ve seçenekler ile beraberinde stoğunuza giren ve çıkan ürünlerinizi detaylıca görüntüleyebilirsiniz.)

Yazılım tamamen açık kaynak kodlu olarak paylaşılmaktadır. Sadece mobil uygulamanın dosyalarını açık olarak vermiyoruz. Mobil uygulama üzerinden gelen - giden verilerin web tabanlı arayüze yansıması için alan adınızı veya sunucunuzun ip adresini bizlere iletip mobil uygulamanın en son halini firmamızdan alabilirsiniz.

Görüntüler;

SATIN ALMA BİLGİLERİ
* Yazılımımız açık kaynak kodlu olmak üzere sadece mobil uygulamasının dosyaları verilmemektedir. Mobil uygulaması tarafımızca düzenlenip tarafınıza iletilmektedir.
* Sipariş vermek istediğiniz zaman dosyaları barındıracağınız alan adını bizlere bildirmelisiniz ki mobil uygulamanıza dahil edebilelim.
* İlerleyen süreçlerde alan adı güncellemesi olursa firmamıza ulaşarak işlem yaptırabilirsiniz.
* Mobil uygulama dosyalarını ayrıca satın alabilirsiniz.
* Yazılımın temel amaçı stok ve depo yönetimini yapabilmenizdir. Ürettiğiniz veya satışını yaptığınız ürünleriniz varsa yeni ürün ekleyip sisteme kayıt ettikten sonra QR kodları çıkartarak ilgili ürünlerinizin üzerlerine yapıştırarak takibini yapabilirsiniz.
* Yazılımın bir diğer temel amaçı ise yazılımı geliştirerek kendiniz satışa sunabilmenizdir. Temel altyapısı oluşturulmuş olan bu yazılımı php bilgisi olan kişiler kolayca geliştirerek satış yapabilirler.

SATIŞ FİYATIMIZ: 100 ₺
DEMO İÇİN LÜTFEN PM ATINIZ
Ödeme ve diğer hususlar için bize ulaşabilirsiniz.
bilgi@samsunsoftware.com veya 0(362) 606 0 532