Omron Otomasyon Sistemleri

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
1 Eyl 2019
1
0
Konum
İstanbul
#1
Arya Otomasyon Sistemleri, 10 yılı aşkın pazar tecrübesi ile müşterilerine Endüstriyel Otomasyon ve Kontrol teknolojileri konusunda en iyi hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin gelişmesine katkıda bulunmayı ilke edinen firmamız, kontrol ve endüstriyel otomasyon konularında faaliyet göstermektedir. Tecrübe ve gelişen kadrosu ile ileri teknolojiyi birleştiren Arya Otomasyon bugün bütün uygulamalara cevap vermektedir.

Omron Sensor

Arya Otomasyon Sistemleri, Omron tüm endüstriyel malzemeler ve sistemlerin yanı sıra Omron markası ile dikkat toplamaktadır. Sizlere sunduğu en ileri teknoloji ve ürünler sayesinde en büyük desteği vermektedir. Ortamdaki fiziki olayları yani sıcaklık, uzaklık ve basınç gibi kavramları omron sensor sayesinde algılayabilirsiniz. 12 farklı sensör çeşidi ile üretim alanlarında meydana gelebilecek konum, uzaklık, yer değişimi gibi konularda sizlere yardımcı olacak bazı sensörler vardır. Fiber sensörler, yer değiştirme ve ölçüm sensörleri, görme sensörleri, yakınlık ve fotomikro sensörler, omron sensors örneklerine uyabilir.

Omron Relay

Kullanım amaçlarına göre farklılık gösteren omron relay, özel amaç, dahili ve kontrol paneli için tercih edilebilir. Modeller olarak DC güç röleleri, genel amaçlı röleler, yüksek frekanslı röleler ve ürünleri olarak örnek verebiliriz. Tüm röle modelleri ve ürünleri için websitemizden sipariş geçebilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca yazdığımız blog yazıları sayesinde sizlere bu omron relays ve ürünleri hakkındaki tüm detayları bulabileceksiniz.

Sizlere en iyi tercihi sunmak ve kaliteyi yaşatmak amacıyla tüm destek ve ilgiyi sunmaktayız. Detayları bizden alabilirsiniz. Arya Otomasyon Sistemleri olarak sizlere her konuda destek vermek için açığız.