omer dmn kimdir

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
14 Ağu 2020
4
0
Konum
Tekirdağ
#1
Türkiye'nin En Büyük Hile Kanalı Youtube Ömer DmN Son zamanlarda yüksek başarı kazanan ömer dmn kimdir? Youtube mecrasında farklı içerikler üreterek sevdiklerinin gönlünü sevgisini sevmediklerinin kıskançlıklarını almıştır. Ömer DmN Youtube mecrasında herkesten farklı olarak yaptığı içerikler insanların dikkatini çekmiş ve herkesin işine yarayacak türdendi. Youtube kanalına sunmuş olduğu oyun hileleri,paralı programları omer dmn hile bedava sunma,uygulama hileleri vb gibi türdeki p2w yani "para ile güçlü ol" uygulama ve oyun yada programlarda hile gerçekleştirerek türkiyedeki durumu olmayanlara kolaylık sağlamıştır. Bir nevi Robin Hood Ömer DmN Kimdir?
Youtube mecrasına 2013 de katılan omerdmn 2018 yılında askere gittiğinde eski kanalı olan ÖmerDmN Youtube kanalı 3 telif üzerine kapatılmıştı Askerden dönen ÖmerDmN 2. kanalını açmaya çabalamış ve kısa sürede büyük kitleyi tekrar toplamıştır 1995 doğumlu olduğunu ve öncelerde Aşçılık,Garsonluk,Komilik,Hurdacılık gibi işler yaptığını söylemiştir. Tamamen kendisini Youtube mecrasına atayan Ömer DmN artık Youtubeyi eğlenceden ziyade iş olarak kullanır.

Ömer DmN Neden Hile Yapıyor Sorusunun Cevabı? Yapmış olduğu video veya canlı yayınlarında ona gelen sorularında - neden hile yapıyorsun? sorusuna şöyle cevaplar vermiştir Aslında hiçbir oyunda kendim oynarken hiç bir şekilde hile vb kolay yöntemler kullanmam. Oyun uygulama program gibi internet ortamında bizler verdiğimiz emeklerle zarzor bir yere gelirken başkaları "yabancılar" hile yaparak bizleri ezerek kolay yerlere geliyorlar. Haliyle benim TÜRK kardeşleriminde buna emek vererek zor geldiğini gördüğüm için bende bu tarz içerikler üretmeye başladım. Onlarında diğerlerinden aşşağı kalır olmadıklarını gösterdim ve düzgün bir şekilde göstererek anlatarak anlatmaya özen gösterdim. Dedi;
 
Son düzenleme: