Odea Web Teknolojileri Sat. ve Paz.

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


odeaweb

Alan Adı & Hosting
Üye
1   0   0
7 Ağu 2018
158
58
Konak, İZMİR
Konum
İzmir
#1
Odea Web Teknolojileri Sat. ve Paz. en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

Firmamız kurumsal pazar gereksinimlerine yanıt verebilen alt yapısı, tecrübesi, hizmetleri, servisleri ve çözümlerinin gücüyle müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri stratejik bir bilgi teknolojileri ortağıdır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde değerlendirerek, doğru çözümleri yüksek kaliteye dayanan hizmet anlayışıyla hayata geçirir.

Firma olarak alan adı tescil, web barındırma, güvenlik sertifikaları, sunucu hizmetleri, network, data güvenliği, eğitim, teknik destek, reklam, yazılım geliştirme, iş çözümleri ve danışmanlık konularında da uzman, genç ve dinamik kadromuz ile de bireysel ve kurumsal müşterilerimize teknoloji çözümleri sunuyoruz.

Çözümlerimizi Dell ve HP gibi önde gelen donanım üreticisi firmaların ürünleri üzerine ağırlıklı olarak Microsoft, Linux ve Cloud teknolojilerini uygulayarak gerçekleştiriyoruz. Şirket bünyesinde bulunan uzman kadromuz sizlere hızlı çözümler sunmak için hazır bulunmaktadır.

Adres, telefon ve ticari faliyet bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.


TİCARİ FALİYET BİLGİLERİMİZ
Aşağıda ticari faliyet bilgilerimiz yer almaktadır.

Yasal Adresimiz
Türbe Caddesi, Kazım Karabekir Mah. No: 17/B PK: 35160 Karabağlar - İzmir / Türkiye

Şube Adresimiz
Mithatpaşa Caddesi, Barbaros Mah. No: 218 Kat: 6 Daire: 12 PK: 35260 Konak - İzmir / Türkiye

Yasal Firma Yetkilisi
Ünvan: Barbaros Cem ERBAŞLI
E-posta: c.erbasli@odeaweb.com.tr
Tel: 0 (530) 340 80 30

Kayıtlı Vergi Dairesi
Kadifekale Vergi Dairesi - İzmir

Kayıtlı Vergi Numarası
338 017 2217

Ticaret Odası Bilgileri
İZTO - İzmir

Ticaret Sicil Numarası
358741

Kayıtlı Sermaye
100.000 Türk Lirası

BTK Yer Sağlayıcı İzin Belgesi
https://www.btk.gov.tr/ticari-amacli-hizmet-verenler-yer-saglayici-listesi


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Aşağıda yer alan bilgiler üzerinden bizlere soru, görüş ve önerilerinizi iletebilir, ürün ve hizmet satın alabilir yada teknik destek ve yardım talep edebilirsiniz.

Adres
Mithatpaşa Caddesi No: 218 Kat: 6 Daire: 12 PK: 35260 Konak - İzmir / Türkiye

Telefon
0 (232) 335 10 50

Faks
0 (232) 462 16 32

E-Posta Adresimiz
info@odeaweb.com.tr
satis@odeaweb.com.tr
destek@odeaweb.com.tr

Web Adresimiz
www.odeaweb.com.tr


ÖDEME SEÇENEKLERİ
Aşağıda ödeme bilgilerimiz yer almaktadır.

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini nakit olarak, kredi veya banka kartınız ile, Havale/EFT seçeneğini kullanarak veya PTT üye işyerleri ve ATM cihazları üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca 100 TL tutarına kadar olan ürün, hizmet ve servisler için mobil ödeme seçeneğinide kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve açıklamalar aşağıda yer almaktadır.

NAKİT ÖDEME
Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemini nakit olarak Türk Lirası cinsinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Nakit ödeme yaptığınızda karşılık olarak tarafınıza nakit ödeme makbuzu kesilmektedir.

KREDİ KARTI İLE ONLINE ÖDEME
Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemini kredi kartınız ile online olarak (3D Secure) hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Maksimum, Bonus Card, World, Paraf, Card Finans, Axess kredi kartları ve bu kartların özelliklerine sahip diğer bankaların kredi kartlarınıda kullanarak taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartları ile ödeme sağlayabilirsiniz.

Online ödeme işleminde uluslararası geçerliliği olan 3D secure güvenlik altyapısı kullanılmaktadır. Yapmış olduğunuz ödeme işlemi bankanız ile sizin aranızda gizli kalmakta ve 256bit şifreleme teknolojisi kullanılarak verilerinizin güvenliği sağlanmaktadır.

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerin ödeme işlemlerini taksitli olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek çekim işlemleri için K.D.V. dahil %2.75 komisyon ücreti alınmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kredi kartları ve taksit komisyon oranları aşağıda yer almaktadır.

BANKA KARTI İLE ONLINE ÖDEME
Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini banka kartınız ile online olarak (3D Secure) hızlı ve güvenli bir şekilde (peşin olarak) gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)

HAVALE/EFT İLE ÖDEME
Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini havale/EFT yöntemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme işleminden sonra siparişinizin hızlı bir şekilde aktif edilebilmesi için ödeme bildirim formunu doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Ödeme işlemi teyit edildikten sonra en kısa süre içerisinde siparişiniz onaylanacaktır.

PTT BANK İLE ÖDEME
Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini PTT Bank şubelerini veya ATM cihazlarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme işleminden sonra siparişinizin hızlı bir şekilde aktif edilebilmesi için ödeme bildirim formunu doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Ödeme işlemi teyit edildikten sonra en kısa süre içerisinde siparişiniz onaylanacaktır.

MOBİL ÖDEME
Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini mobil ödeme yöntemini kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mobil ödeme yöntemini kullanarak ödeme yapabilmek için aşağıda bulunan bilgileri inceleyebilirsiniz. Mobil ödeme yapabilmek için kullanmış olduğunuz ön ödemeli veya faturalı hattınızı mobil ödeme işlemlerine açmanız gerekmektedir.


BANKA HESAP NUMARALARIMIZ
Aşağıda banka hesap numaralarımız yer almaktadır.

QNB Finans Bank
Hesap Adı: Zeynep Erbaşlı
Döviz Cinsi: Türk Lirası Hesabı
Hesap No: 60618605
Şube Kodu: 03663
Şube Adı: En Para
IBAN No: TR44 0011 1000 0000 0060 6186 05
Banka URL: www.qnbfinansbank.com

Garanti Bankası
Hesap Adı: Zeynep Erbaşlı
Döviz Cinsi: Türk Lirası Hesabı
Hesap No: 6657084
Şube Kodu: 00127
Şube Adı: Alsancak
IBAN No: TR17 0006 2000 1270 0006 6570 84
Banka URL: www.garanti.com.tr

"Odea Web Teknolojileri Sat. ve Paz. en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır."
 

Son düzenleme:
Beğeniler: ozbaybilisim