NettaCompany - Linux (cPanel) Bayi Reseller Hosting ( %100 Güvenli ve Performanslı Ücretsiz Litespeed + Cache + CDN + Koruma )

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


nettacompany

Best Of Services
Üye
0   0   0
25 Tem 2018
39
20
23
Konum
Yurtdışı
#1

🔥🔥 Firmamız Sizlere Ücretsiz Neler Sunar 🔥🔥
⭐ Reseller paketlerinde Her hosting hesabı farklı IP verilmektedir. Örneğin nettacompany.com ve nettacompany.net hostingleri farklı sunucuda verilir bu sayede tek sunucuya yük binmez.(Max 5 IP)
⭐ Litespeed Cache Eklentisi Kullanılabilmektedir. Litespeed alt yapısının kullanabildiği özel eklentidir wordpress sitelerde kullanılabilir.
⭐ CloudLinux ile İzole Edilmiştir. Her hosting hesabı kendine özgüdür diğer hesaplar ile birbirlerine bağlı değildir.
⭐ cPanel'den SSL Ücretsiz Kurulabilmektedir. cPanel üzerinde özel ve tamamen ücretsiz olan eklentimiz ile subdomain dahil ssl kurulumu yapabilirsiniz özel ıp gerekmez.
⭐ Tamamen SSD Disk Üzerine Kurulmuştur. Samsung evo serisi diskler ile saniyede 3200MB-1500MB hızlı aktarımsağlanır.
⭐ Sistem PHP Sürümü 4.4. 5.2 , 5,3 ile 7.1 , 7.2'ye kadar mevcuttur. Tüm sitelerinizi tam uyumlu çalıştırırsınız.
⭐ Tek bir ip adresinden gelen isteklerin protokol, paket içerikleri ve gelen istek boyutunun karşılaştırılması ile saldırı analizinin yapılarak engellenmesi.
⭐ Binlerce/Milyonlarca ip adresinden bir hedefe gelen aynı veya benzeri isteklerin protokol ve paket içeriklerinin analizinin yapılarak engellenmesi
⭐ Site veya sunucu içerisine sızmak için zararlı kod içeren dosyaların yüklenmesi ve bu dosyaların çalıştırılmasına karşı tarama ve engelleme.
⭐ Sitelerde yer alan form alanlarına get/post olarak gönderilen cookie,request ve header verilerinin taranarak analizi ve engellenmesi.
⭐ Sitelerin admin panellerine ve üye giriş form alanlarına şifreler denenerek şifre bulma, oturum açmaya karşı kademeli engelleme sistemi.
⭐ Forum veya yorum alanlarına gönderilen spam metin içeriklerine karşı engelleme, botlar tespiti ve kalıcı engellleme .
⭐ Sitenizin üyelik formunun sahte kullanıcılar/botlar tarafından otomatik doldurularak spam üyelik oluşturmaya karşı engeller.
⭐ Özellikle WordPress vb. sitelerin tema ve eklentilerinde görünen zararlı içeriklerin hostunuza yüklenmesi ile sitelerin spam reklam mailleri göndermesini sağlayan dosyaların çalıştırılmasına karşı engellemeler.
⭐ Sitenizde sql injection açıkları var ise bu açıklar ile sitenizin hacklenmesine neden olarak kodların requrst methotları ile sitenize gönderilirken taranması ve zararlı kodların gönderilkmesinin engellenmesi.
⭐ Sitenizde çok kullanılan Resim,Js,Css,Xml,Txt,Swf gibi sabit içerikli dosyaların koruma sistemi tarafından cache (geçici hafıza) ile sağlanarak her ziyaretçinin bu dosyaları sitenizden tekrar tekrar çağırmasını engeller ve ram üzerinden +50 kat hızlı olarak ziyaretçiye gösterilmesini sağlar.
⭐ Sitenizin session içermeyen sabit sayfalarına gelen yoğun isteklerin cache (geçici hafızada) saklanarak istekler sunucunuza gönderilmeden ziyaretçiye cache üzerinden istek gösterilir.
⭐ Cache sistemleri sayesinde sitelerinizin trafiği %60'dan daha fazla bir oranda düşer ve hosting/sunucu hizmetlerinizde trafik sıkıntısı yaşamazsınız.
⭐ Google,Yahoo,Yandex,Msn gibi güvenli botlar dışında sitenizi tarayarak bilgi çekmek isteyen botlar engellenerek siteniz gereksiz trafiklerden temizlenir.
⭐ Gelen yeni türdeki saldırıları sistemimiz otomatik olarak analiz eder ve saldırıyı engeller. Ayrıca bu yeni tür saldırı özelliklerini sistem hafızada tutar ve gelecek bir sonraki benzeri saldırıda öğrenme ile zaman kaybetmeden anında engeller. Buna ek olarak engellenen her saldırıda sistemimiz saldırıyı engellemiş olsa dahi gelen istekleri inceleyerek ek koruma özellikleri oluşturarak kendini geliştirir.
⭐ Sitelerin cache üzerine alınan dosyaları sayesinde bu dosyaların en az 10 hat hızlanması sebebi ile sitenizin daha hızlı açılması garanti edilir.
⭐ 1 Gbit/s üzeri gelen saldırılarda network uzmanlarımız gelen paketlerin içeriğini inceler ve kaynağı tespit edilen saldırılar geri yönlendirilerek saldırının kaynağı imha edilir ve yavaşlatılır. Kaynağı tespit edilememesi durumunda ise gelen saldırılar ülkemiz aleyhine yayın yapan sitelere yönlendirilmektedir.
⭐ NettaCompany © Tarafından özel olarak oluşturulmuş 1.000`den fazla http protokol kuralı ile tüm Request/Respons verileri içerisinde yer alan Header, Post, Get, Cookie, Body bilgileri en ince detayları gözetilerek taranır ve zararlı hiç bir istek sitenize gönderilmez.
⭐ CDN özelliği ile sitenize giren ziyaretçiler bulunduğu ülke ve bölgeye göre sınıflandırılarak network üzerinden en yakın yol işlemek üzere ilgili bölgedeki anlaşmalı veri merkezimize yönlendirilir ve bu veri merkezi üzerinde siteniz içeriğine erişirler. Sitenize buluna tüm resim, javascirpt, css gibi sabit içeriğe sahip dosyalar CDN servisimiz sayesinde sunucunuza istek gönderilmeden CDN servisimizce ziyaretçiye gönderilir. Bu sayede sunucunuza gelen istekler ortalama %80 üzerinde azalır ve daha yüksek hit almanız yanı sıra sitenizin hızı artmış olur. CDN hizmetinde ziyaretçi ilk erişiminde tüm içerik CDN servisimin önbelleğine alınmış olur ve bundan sonra sitenize giren ziyaterciler sunucunuza erişmeden CDN üzerinden sitenizi görürler.BitCoin/Altcoin - Havale/EFT - Banka/Kredi Kartı - İninal Kart - Papara - Paypal ile ödeme imkanı!