Natural Esttik

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
4 Kas 2018
13
0
Konum
Ankara
#1
Site adresimiz : Natural Estetik
Site faaliyet : Şişli de Güzellik Merkezi
Site açılış tarihi : 2019Her gün güzel görünmek için birkaç ipucu vereceğiz; Banyonuza az sonra yapamanız gereken rutinleri asın. Bu şekilde sizi motive edecektir. Hayatınızı daha kolay ama güzel hale getirerek zaman, enerji ve para tasarrufu için birkaç ipucuna aşağıda ulaşabilirsiniz. Şişli Güzellik Merkezi bu pratik bilgileri veriyor ancak sadece bu bilgiler ile canlı ve parlak bir cilde sahip olmak günümüz koşullarında zor. Bu rutinleri hergün yapmalı ancak bu arada hafta bir yada en geç iki haftada bir cilt bakımı yaptırmalısınız.
Tarçın ve nane esansiyel yağlar dudakları daha dolgun ve parlak hale getirmek için idealdir. Onları saf kullanmak istemiyorsanız, dudak parlatıcısına birkaç damla ekleyebilirsiniz.
Makyajınızı tazelemek için, Hindustan cevizi veya zeytinyağı mükemmeldir. . Yeterli su olmadığında bile bu geçerlidir. Şişli Güzellik Merkezi size haftada bir peeling yaparak cildinizi ölü derilerden kurtaracaktır.
Yüzde parlak ve taze bir etki istiyorsanız, C vitamini cildinizi canlandırır, Ancak kesinlikle c vitamini sürüp güneşe çıkmamalısınız. Sonrasında kurumayı önlemek için biraz krem kesinlikle idealdir.
Yüz için mükemmel bir doğal peeling istiyorsanız, yüz jeli veya temizleme sütü içinde bir kaşık kabartma tozu karıştırın. Yüze birkaç saniye hafifçe masaj yapılarak uygulanmalı ve daha sonra ılık su ile durulanmalıdır. Haftada 2-3 kez tekrarlanabilir.
Eğer saçlarınızı yıkamaya vakit yoksa; mısır nişastası tozu, saçınız için mükemmel bir seçimdir. Geçici süre yağlı görünmesini engeller.
Saç uçlarınıza bir tutam cilt bakım kremi uygularsanız, daha önce hiç olmadığı gibi parlak ve pürüzsüz hale getirecektir.
Tırnak cilasını sürdüğünüz , tırnakların etrafında vazelin sürün. . Fazla oje kuruduktan sonra kolayca çıkacaktır.
Şişli Güzellik Merkezi son önerisi evde yapacağınız hiçbir cilt bakımı maalesef profesyonel bir cilt bakımını karşılamaz Bir uzmandan destek alın. Bu konuda Natural estetik olarak Istanbul şişli de sizlere hizmet sunabiliriz. Sadece kadın değil, erkekler içinde yapmış olduğumuz erkek epilasyon, cilt bakımı gibi konularda da hizmet almanız mümkün.