Medisima | Lazer Epilasyon Nişantaşı

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


0   0   0
19 Ara 2018
15
0
Konum
Adana
#1
Epilasyon için harcadığınız saatleri düşündüğünüzde içinizin acıdığını tahmin etmek zor değil. Özellikle de bakımlı kişiler için günlük ya da haftalık bakım rutininin büyük bir kısmı epilasyondan ibarettir. Yine de istediğiniz gibi sonuç alamaz, ertesi gün kıllarınızın tekrar çıktığına şahit olursunuz. Özel Medisima’da lazer epilasyon Nişantaşı şubesinde son derece profesyonel bir şekilde uygulanarak kıl sorununuzdan sonsuza dek kurtulmanız mümkün olur.
Lazer Epilasyon Kimler İçin Uygundur?
Çocukluk çağını geçmiş, gebe olmayan hemen herkes lazer epilasyon Nişantaşı fırsatlarından yararlanabilmektedir. Kadınlarda düzenli menstrüasyon lazer epilasyonda önemli olduğu için ergenlik çağının başındakilere çok fazla önerilmez. Ten renginiz açıksa, kıllarınız koyu ve kalınsa lazer epilasyon Nişantaşı uygulamasından daha iyi sonuç almanız muhtemeldir. Lazer epilasyon işlemi koyu ten rengine ve açık renk kıl köklerine sahip kişilerde daha yavaş ve zor sonuç vermektedir. Ancak lazer epilasyon Nişantaşı farkıyla yine de hayal ettiğiniz kılsız görünüme kavuşmanız mümkündür.
Lazer Epilasyon Nişantaşı Uygulamaları Güvenli Mi?
Lazer epilasyon uygulamasının tek yan etkisi işlem sonrasında ciltte oluşan kızarıklık ve lekelerdir. Ancak bu etkiler de vücudunuzun verdiği anlık bir tepki olup, birkaç saat içerisinde tamamen kaybolacaktır. Yine de lazer epilasyon Nişantaşı uygulamasından sonra koruyucu krem sürmeden direkt olarak güneşe çıkmanız önerilmez. Hormonal bozukluklar epilasyon işleminin gidişatını etkilediği için lazer epilasyon Nişantaşı hizmetinden yararlandığınız süre boyunca düzenli olarak endokrin testleriniz de yapılarak işlemden maksimum fayda görmeniz için çalışılmaktadır.