Markeyer İnternet Hizmetleri

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


0   0   0
1 Mar 2019
3
3
Konum
Sivas
#1


Hakkımızda

Markeyer müşteri memnuniyeti temalı çalışma şartıyla yola çıkmış, ilk hedefi her zaman müşteri kazanma ve memnun etme olmuş bir kuruluştur. Sürekli daha ileriye gitmeyi hedefleyen bir hosting firması olan Markeyer çözüm odaklı hizmeti ilke edinmiş bir kuruluştur. Hizmet alanında görev yapan Markeyer müşteri memnuniyet merkezli adımlar atarak bugünlere gelmiştir. Teknolojik fikirler, kaliteli hizmet, hızlı çözüm ve sınırsız hizmet anlayışı ile desteklerini sürdürmektedir.
Yeni kurulan bir firma olsa da müşterilerine günün her saatinde hem teknik hem de fiziki hizmet vermek için 7/24 teknik destek sağlamaktadır. Mail, telefon ya da internet sitesi aracılığı ile ulaşmak son derece basittir.

Misyonumuz

Müşterilerimiz konusunda kurulduğumuz ilk günden bu yana çok hassasız ve vermiş olduğumuz tüm ürün ve hizmetler de en kaliteli şekilde müşterilerimize yardımcı olmak, kesintisiz sorunsuz ve en önemlisi hızlı bir şekilde tüm internet hizmetlerini sunmak asıl hedeflerimiz arasında yer alıyor. Müşterilerimize hizmetlerimizi sunarken eksiksiz bir şekilde memnuniyet sağlamak amacıyla çalışmalarımız her geçen gün devam ediyor.

Müşterilerimize beklediklerinden çok akıcı ve kaliteli hizmet sunmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2019 yılı Ocak ayında kurulmuş olsak da ilk günden bu yana ana teması müşteri memnuniyeti ve hız olarak tecelli etmiş bir firmayız. müşterilerimizin vermiş oldukları paraya karşılık olarak çok daha akıcı bir hizmet ve üst düzey bir performans ile onlara hosting hizmeti sunma konusunda kendimizi geliştiriyoruz.

Vizyonumuz

Firmamız hem çalışma alanında hem de bireysel olarak oldukça iddialı bir konuma gelebilmesi pazar payını yükseltmesi ve Türkiye internet hizmeti alanında ilk sıraya yerleşmesi ana vizyonumuz arasında yer alıyor.
Hizmet ve internet alanındaki çalışmalarında acele etmeden adım adım ilerleyerek devam etmek firmamızın ana hedefleri arasında yer alıyor. firmamız pazar payını yükseltmek, hizmet ve internet alanında üst seviyede yer alan firmalarla yarışabilmek adına gelişmeye ve ilerlemeye devam etmek için her geçen gün yeni fikirler ile yoluna devam etmektedir.

Firmamız Hakkında

Firmamız 2019 Ocak ayında kurulmuş oldukça yeni çalışmaya ve internet dünyasına yeni teknolojiler katmak için kurulmuştur. İnternet, hosting ve sunucu çözümleri konusunda genç ve yetenekli kadromuz müşterilerimize farklı hizmetler sunmak için bir araya gelmiştir.

Firmamız hem bireysel hem de kurumsal olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Kurumsal olarak isterseniz firmanızdan dilediğiniz internet hosting ve internet çözümleri alanında sizlere destek olabiliriz. Ayrıca bireysel olarak da size her anlamda destek sağlamak konusunda uzman ekibimiz yardımcı olabilmektedir.

Çalışma alanlarımız ve sunduğumuz hizmetler Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Toplu SMS ve Online Ticaret Projeleri olarak sıralandırılabilir. Çalışma alanlarımızı her geçen gün daha fazla artırarak daha geniş kapsamlı hizmetler sunmak için projeler üretmekteyiz. Yeni kurulan ancak çok farklı yönlerde çok farklı alanlarda hizmet veren bir firma olduğumuzu söylemekte yarar var.

2019’un hemen başında kurulmasına rağmen temeli sağlam olan markeyer.com sitemiz üzerinden hizmetlerine 365 gün 7/24 olacak şekilde devam etmiştir.

Neden Markeyer'i Seçmeliyiz?

Uygun fiyatlar diğer hosting firmalarının gibi gizli gizli maliyetleri olmayan sadece müşteri memnuniyeti merkezli çalışmalar yapan firmamız internet sektörünün her alanında hizmet vermektedir.
Ayrıca ekibimize istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Kesintisiz hizmet, güvenilir ve sorumlu ticaret anlayışı ile yönetilen firmamız sizleri mutlu etmek için her anlamda çalışmaya devam etmektedir. İster destek talebi ve canlı destek üzerinden, isterseniz telefon hattı 0 (850) 888 2805 numaralarından iletişim sağlayarak destek alabilirsiniz.

Kurumsal Bilgiler

Ticaret Ünvanı
Markeyer İnternet Hizmetleri

Vergi Numarası
5261071647

Vergi Dairesi
Kale

Yer Sağlayıcı Belgesi
Başvuru Aşamasında

Adres
Sularbaşı Mahallesi, Hikmet Işık Caddesi, Şenyurt Sitesi NO:307 Sivas/TR

Telefon Numarası
0 (850) 888 2805

E-Posta Adresleri
bilgi@markeyer.com | destek@markeyer.com

Web Sitesi
https://www.markeyer.com
 

Beğeniler: manyak