Makro Yayınları Auzef

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
4 Kas 2018
13
0
Konum
Ankara
#1
Site adresi : Makro Yayınları - Auzef | Auzef Ders Kitapları | Auzef Soru Bankası
Site konusu : Auzef Not ve Kitapları
Site Açılış : 2017


Açık öğretim ve uzaktan eğitim ile üniversite hayatına devam edecek olan kişiler için önemli konulardan biri olan ders kitapları sınavlara hazırlık aşamasında en önemli detaylardan olmaktadır. Auzef ders kitapları ise İstanbul Üniversitesi’nde okuyan kişiler için sınavlara hazırlık aşamasında kullanılan materyallerden olmaktadır. İstanbul Üniversitesi ders kitabı olarak herhangi bir materyal sunmamaktadır. Yani Anadolu Üniversitesi tarafından sunulan ders kitabı imkanı AUZEF’te bulunmamaktadır.
Hemen her işin internet ortamında yapılmasına bağlı olarak İstanbul Üniversitesi Aıuzef ders kitapları için mobil uygulama üzerinden ve öğrenci giriş sayfasından ders içeriklerinin bulunduğu dosyalar paylaşmaktadır. Bu dosyalar üzerinden kişiler istedikleri ders hakkında bilgi alabilmektedir.


Ek Kaynaklar İle Auzef Ders Kitapları

Auzef ders kitapları online ortamda sunulduğundan dolayı çoğu öğrenci ders kitabı haline getirilen notları takip etmektedir. Farklı yayınlar tarafından hazırlanan bu ders içeriklerinde soru bankaları, özetler ve AUZEF tarafından sunulan ders içeriklerinin her biri öğrencilere verilmektedir. Ayrıca Auzef’te anlatılan konuların daha detaylı ve önemli olan kısımlarının dikkate alındığı şekli ile anlatımları da mevcuttur.
Ders kitabı halinde çalışmak isteyenler için internet üzerinden ve her şehrin üniversite kaynakları satan şubelerinden bu kitaplar alınabilir. Ayrıca Auzef tarafından materyallerle birlikte ders videoları da eklenmektedir. Bu videolarda kaynak kitaplarla desteklenerek ve soru çözümü ile birlikte kısa sürede konunun anlaşılmasını sağlayan önemli detaylardan olmaktadır.