Makale Yazarak Para Kazanmak

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol
0   0   0
3 Ara 2018
2
1
Arkadaşlar Selamlar;

Bu bir tanıtım yazısıdır baştan söyleyeyim. Kendi üye olduğum ve 3 aydır yazı yazdığım bir sitenin tanıtımını yapıyorum. Konunun sonunda referanslı üyelik linki falan vermeyeceğim çünkü sitede referans sistemi yok. Yazıyı her webmaster forumuna özel olarak yazıyorum, kopya v.s. değildir. Admin arkadaşlar kaldırmazsa memnun olurum.

Sistemimiz tüm dünyada 19 domain üzerinde 17 dilde hizmet veren bir spor blogudur. En basit tabirle makale yazarak, yazılan makalelere yorum yaparak ve beğeni yaparak para kazanmayı sağlar. Kapsamlı tarifle de "makale yazarak coin madenciliği yaptıran bir site" diyebiliriz.

3 senedir başarılı bir şekilde devam eden Steemit isimli bir sistemin bir yıl önce çıkmış olan klonu olan bu sistemin koin adı SCR. SCR; Openledger ve Hotbit gibi büyük borsalarda an itibarı ile alım satıma açıktır. Yani koin dünyada yeni yeni tanınmaya başlanmış ciddi bir koindir. Sistemkoin isimli Türk borsasında ise bu ayın sonuna kadar listelenecektir.

Spor ile alakalı özgün makaleler üreterek veya üretilen makalelere yorum yaparak üyelerin size oy vermesini bekliyorsunuz. Olay mantık olarak bu kadar basit. Ayrıca üyelere verdiğiniz oyun %25'i de size geri ödeniyor. Bu da oylama yapmaya teşvik etmek için.

Sitenin terimlerinin net anlatıldığı internetten para kazanmak isimli yazıyı okuyabilirsiniz. Bu bir referans linki değildir. Siteye dilediğiniz linkten üye olabilirsiniz.

Herkese hayırlı kazançlar dilerim.