Kitap ve film incelemeleri

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
9 Mar 2019
40
0
Konum
Ankara
#1
Günlük hayatımızda bazen ihtiyaç duyduğumuz bilgiler olur. Bu bilgileri maalesef her web sitesinde bulmak zor. Bazı özel hazırlanmış ve bir kaç yazarı olan bloglardır bunlar. İşte bugün size tanıtacağım site tamda bu anlattığım siteye uyuyor.
Site içerisinde kişisel gelişim konularından tutunda film eleştirilerine kadar bir çok makale söz konusu. Üstelik hepsi tek kalemde çıkma değil.Bir çok yazarı söz konusu bu sitenin. Şiir ve denemeler yer veren bu sitede yazar olmak için hemen başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede sizde denemelerinizi ve şiirlerinizi bu sitede yayınlayarak binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz.
Sadece bununla kalmıyor tabi ki sitenin bir çok özelliği var.Hikaye ve Kitap konularında kategorisi olan web sitenin içerisinde barındırmış olduğu makaleleri tamamen özgün ve yazarlarına ait.Merak ettiğiniz bir filmin yada kitabın incelemesini yada eleştirisini direk bu siteden okuyabilirsiniz.
2019 yılında en çok satılan kitaplar gibi bir çok list içeriğinde bulunan sitede eminim çok keyifli dakikalar geçirecek siteyi favorilerinize ekleyeceksiniz.
İşte sitenin adresi: Anasayfa | Sokak Dergisi