Kesintisiz Maç Yayınını Kaçırmayın

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
21 Ağu 2019
14
0
Konum
Adıyaman
#1
Canlı karşılaşmaları bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz. Bunun için ThybetTV canlı maç izle şansını kullanabilirsiniz. Tasarımı kusursuz olan site, Türkçe menülere sahip olduğundan rahatlıkla işlem yapabilmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra hizmetlerin sadece anlı müsabakalarla sınırlı olmadığını söylemek lazım. Diğer branşlar, skor ekranı, özet görüntüler ve daha birçok değişik menü dikkat çekmekte.
Yüzlerce Müsabaka Var
  • Maç yayını denildiği zaman birçok kişinin aklına hemen süper lig gelmekte. Bu klasmandaki tüm müsabakalar, Süper lig canlı izle çerçevesinde ekranlara geliyor. İstanbul ve Anadolu takımlarının karşılaşmaları kesintisiz, şifresiz ve çok hızlı bir biçimde ekrana aktarılmakta.
  • Avrupa ligleri canlı izle işlemini üyeliksiz bir şekilde yapabilirsiniz. Dünyanın en iyi ligleri arasında gösterilen İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya maçları, her daim sitenin yayınlamış olduğu müsabakalar arasında bulunmakta. Bu noktada çok geniş bir programın bulunduğunu ifade etmek lazım.
Maç özetleri imkanını kaçırmayın. İzleyemediğiniz ve önemli anlarını merak ettiğinizi karşılaşmalar sitede yer almakta. Bu özetler çok kısa tutulmamış. Böylelikle neler kaçırdığınızı rahatlıkla seyredebilirsiniz. Çeşitliliğe çok büyük bir önem veren sayfa, tenis maçlarına ek olarak basketbol müsabakalarını da yayınlıyor.
Cep telefonu ve bilgisayarla giriş yapabileceğiniz sayfadaki tüm yayınlarda HD kalite öne çıkmakta. Buzlanma, donma, kesilme ya da bunun gibi can sıkıcı durumlar hiçbir şekilde söz konusu değil.
 
Son düzenleme: