J7 Telefon Baş Belası

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

squadfire

Mr Lunar
Üye
0   0   0
10 Ağu 2018
119
21
Merhaba elimde j7 telefon varda bloke edilmiş 60 dakka da bir şifre giriliyor doğru girildiği halde genede açmıyor format atmadan kaldıra bilirmiyim veya bilgisayara kablo ile baglıyorum kilit olduğu için telefon dosyaları göremıyor format atmadan yapabileceğim birşey varmı veya bu durumla karşılaşan varmı ?

kaanapaydn

Altın Üye
0   0   0
1 Ocak 2019
29
17
19
kardeşim hakim değilim o konulara :/ ama bana sorarsan hiç oynama telefonun ıvır zıvırıyla direk telefoncuya ver halletsin. Sonradan düzelteyim derken dahada beter edebilirsin.
Ben bilgisayara yüklediğim bi programla, telefona ımeı atayım dedim sv gitti :D Bilemiyorum, internette paylaşılan programlar vs. sıkıntı çıkarabiliyor bazen.
Ama bu sorunla karşılaşıp deneme yanılma ile problemsiz çözen var ise, onun cevap vermesi daha iyi olur. Takipteyim,, bizde bakalım neymiş...

squadfire

Mr Lunar
Üye
0   0   0
10 Ağu 2018
119
21
kardeşim hakim değilim o konulara :/ ama bana sorarsan hiç oynama telefonun ıvır zıvırıyla direk telefoncuya ver halletsin. Sonradan düzelteyim derken dahada beter edebilirsin.
Ben bilgisayara yüklediğim bi programla, telefona ımeı atayım dedim sv gitti :D Bilemiyorum, internette paylaşılan programlar vs. sıkıntı çıkarabiliyor bazen.
Ama bu sorunla karşılaşıp deneme yanılma ile problemsiz çözen var ise, onun cevap vermesi daha iyi olur. Takipteyim,, bizde bakalım neymiş...
Bilgisayardan Bi Açabilsem Dosyalarına Erişe bilsem Bişeyler kurtarır veya yapabilirim en azından ama kilit olduğu için erişemıyorum erişebileceğim program vs birşey varmı ?