iş veren firmalar

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
9 Mar 2019
40
0
Konum
Ankara
#1
Günümüzde işsiz kalma korkusu ile yaşayan çalışan sayısı oldukça fazla. Bunun tabi ki bir çok nedeni var.Öncelikle bu durum evli ve çocuklu iseniz sizi daha fazla korkutur. Eğer bekar iseniz ve askerlikten muaf iseniz sizin için bence korkulacak durum yok.
Ülkemizde geçim sıkıntısı yaşayan insan sayısı fazla olunca da işten çıkarılma korkusu ile her sabah evinden çıkıp işine giden arkadaşlar mecbur kendilerini garantiye almak adına yeni iş bakıyor mümkünse devlet memurluğu kovalıyorlar. Devlet personel alımı gibi ilanlara bakarak kendilerine yeni bir kariyer düşünüyorlar.
Devlet memurluğu düşünmeyen bazı arkadaşlarda var. Bunlarda özel firmalar yada kurumsal firmalarda yer almayı hedefliyor.Bunlar mağaza yada bilişim sektöründe olabilir yada gıda fark etmez.
İşte tam burada size bir müjde vereyim.Personel alım ilanlarını paylaşan bir web sitesi paylaşacağım sizin için. Bu sitede işçi alımı yapan firmalara ulaşabilirsiniz.İş ilanlarını okuyup size uygun olana başvuruda yapabilirsiniz.
Üstelik bu site bazı siteler gibi üyelik oluşturmanızı şart koşmaz.Yada sizden ücret istemez.Tamamen ücretsiz bu siteyi mobil cihazlardan da takip edebilirsiniz.İşte iş ilanları sitesinin adresi:
https://www.isimolsa.com/