İnstagram'dan Para Kazanmak Artık Çok KOLAY!

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
22 Eyl 2019
2
0
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır instagram ile uğraşıyorum ve gelir elde ediyorum. Düşündüm de neden başka insanlar da kazanmasın ki? Haftalık 4-5 kez uğraşarak iyi gelirler elde edebilirsiniz. Ne kadar uğraş o kadar para :) Kısacası instagram'da para kazanma başlığı altında e-Kitap satıyorum. Kitap pdf şeklindedir.
Bu arada her kesime hitap eden bir şekilde hazırlanmıştır. Herkes gönül rahatlığı ile alabilir.

İnstagram'dan Para Kazanma e-Kitabı İçeriği :
# Organik şekilde takipçi kasma
# İnstagram hesabı nasıl büyütülür
# Nasıl içerikler paylaşılması gerekir
# Nasıl link paylaşılır?
# Kolay şekilde link paylaşımı yapma

NOT: 7/24 Destek veriyorum en ufak soruyu bile sorabilirsiniz. Öğrenci kardeşlerim günlük harçlıklarını çıkarabilir. e-Kitabı alıp ertesi gün kazanç elde etmeyi beklemeyin ama 1 hafta içerisinde kazanırsınız.

İlla link paylaşarak gelir elde etmek zorunda değilsiniz. Mizah, edebiyat, film vb. her türlü sayfa kasılabilir. Hesap gizli şekilde kasılıyor ismi çok fazla önem taşımıyor. Başka kullanıcıların fotoğraflarının altına 'Şunun ifşası profilimde, Kendi ifşam profilimde' tarzı şeyler yazmadan kasmayı öğretiyorum.

e-Kitap detaylı şekilde anlatılmıştır. Güzel şekilde okuyup ve uygulayarak güzel gelirler elde edebilirisiniz.

Fiyat: 20 TL
Ödeme: Papara