İnstagram Takipçi veya Türk Takipçi Alma ile Alakalı Tüm Merak Ettikleriniz

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


0   0   0
28 Ara 2018
16
2
35
Konum
Adıyaman
#1
Sıkça Sorulan Sorular


Aldığım Takipçiler Fotoğraflarımı Beğenirler Mi ?
Gerçek Türk ve Yabancı Takipçiler
Evet, satın aldığınız gerçek Türk ve yabancı takipçiler fotoğraflarınızı beğenebilirler çünkü bu takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşur.
Yabancı Bot Takipçiler
Hayır, yabancı bot takipçilerin kendi profil fotoğrafları ve paylaşmış oldukları fotoğrafları vardır ve gerçek görünümüne sahiptirler ancak sanal pasif hesaplar olduklarından fotoğraflarınızı beğenmezler.
Aldığım Takipçiler Fotoğraflarım Yorum Yazarlar mı ?
Gerçek Türk ve Yabancı Takipçiler

Evet, satın aldığınız gerçek Türk ve yabancı takipçiler fotoğraflarınıza yorum yapabilirler çünkü bu takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşur.
Yabancı Bot Takipçiler
Hayır, yabancı bot takipçilerin kendi profil fotoğrafları ve paylaşmış oldukları fotoğrafları vardır ve gerçek görünümüne sahiptirler ancak sanal pasif hesaplar olduklarından fotoğraflarınıza yorum yapmazlar.
Takipçi Alacağım Zaman Kullanıcı Adım Dışında Şifremi De Alıyor musunuz ?
Hayır
, takipçi ve beğeni satın aldığınızda sizden hiçbir koşulda Instagram şifreniz istenmez. Bu işlem için şifrenize gerek yoktur instagram kullanıcı adınız yeterlidir.
Takipçi Alırken Cinsiyet Ayrımı Yapabiliyor Muyum ?
Gerçek Türk Takipçiler

Evet, gerçek Türk takipçi satın alırken "cinsiyet" olarak "kadın" veya "erkek" takipçi seçimi yapabilirsiniz.
Yabancı Gerçek ve Bot Takipçiler
Hayır, yabancı gerçek ve bot takipçiler dünya genelinden karışık profillerden oluşmaktadır. Yaş, cinsiyet veya konum filtrelemesi mevcut değildir.
Takipçi Gerçek mi Bot mu ?
Gerçek Türk ve Yabancı Takipçiler

Evet, gerçek Türk ve yabancı takipçiler tamamen gerçek kullanıcılardan oluşur.
Yabancı Bot Takipçiler
Hayır, yabancı bot takipçilerin kendi profil fotoğrafları ve paylaşmış oldukları fotoğrafları vardır ve gerçek görünümüne sahiptirler ancak gerçek kullanıcı değildirler.
İnstagram Oto Beğeni Nasıl çalışıyor ?
Gelecek fotoğraflara beğenitanımlayarak fotoğraflarınıza tek tek beğeni almakla uğraşmaktan kurtulabilirsiniz.
Oto beğeni, siz fotoğraf paylaştıkça fotoğrafınıza otomatik yüklenir. Gelecek fotoğraflara beğeni almak için kullanıcı adınızı, kaç adet fotoğrafınıza beğeni istediğinizi ve fotoğraf başı kaç beğeni istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.
Örnek resimde bundan sonra paylaşacağı 10 adet fotoğrafın her biri için 100’er adet beğeni siparişi verilmiştir. Bu siparişe göre kullanıcının siparişten sonra paylaşacağı 10 fotoğrafın her birine 100 adet beğeni yüklenir. Toplamda satın alınan beğeni 1000 adettir ve ödenecek tutarı hemen altında görebilirsiniz.
Sosyal Medya sayfanızı canlandırarak sayfanızın verimliliğini arttırabilirsiniz .

Türkiyede sizin işlerinizi kapsamlı bir şekilde çözebilecek Profesyonel bir sosyal medya yönetimi için profesyonel bir ekip tercih etmek istiyorsanız Esnaf Medya ( www.esnafmedya.com ) ve sosyal medya destek satış sayfası www.kurumsalsosyalmedya.com 'u tercih edebilirsiniz .