Instagram Hesap Onayı Nasıl Alınır?

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


0   0   0
1 Ağu 2018
154
68
30
Konum
Kocaeli
#1
Instagram Hesap Onayı Nasıl Alınır?Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Instagram hesap onayı ile alakalı olarak merak ettiğiniz seçenekleri sizlere sunacak ve fikir edinmenize de yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde sosyal medya sistemlerinde yeni yeni kavramlar ortaya çıktı ki hesap onayı işlemi de bunlardan birisi olarak dikkat çekti diyebiliriz. Artık hesaplarda yer alan mavi tik, insanlar için bir nevi güven örneği olarak dikkatleri çekiyor ve bununla birlikte bu özellik sadece ünlülere özel bir özellik olarak bilinmemeli. Bu özellik herkes için geçerli bir özelliktir ama almak için çeşitli kriterleri uygulamanız gerekir. Şimdi biraz daha derine inerek fikir sahibi olmaya çalışalım.
Instagram mavi tik konusunda son derece katı kriterleri bulunan sosyal medya sistemlerinden birisi olarak dikkatleri çektiğinden dolayı bunun üzerine araştırma yapmanız bieaz daha detaylı seçenekleri sizlere sunmaktadır. Instagram ile alakalı olarak kısa zaman içerisinde internetüzerinde yer alan haberlar ve şirket tarafından yapılan güncellemeler de çok ciddi anlamda fark yaratan unsurlardan birisi olarak da dikkat çekiyor diyebilieriz. Instagram ile alakalı olarak kısa vadede yeni haberler yapacağız ancak şimdi mavi tik unsurları ile alakalı olarak da sizi bilgilendireceğiz. Her ne olursa olsun mavi tik almak sizler için zorunlu kılınan bir unsur da değildir.Instagram Hesap Onayı Nasıl Alınır?
  1. Öncelikle hesabınızın belli bir süredir her ne olursa olsun açık olması ve aktif olması gerekiyor.
  2. Hesabınızın telefon numarası onaylı ve mail onaylı olması da kriterlerden bir diğeri olarak dikkat çeker.
  3. Hesabınız, açıldığı günden bu yana olağandışı hareketler yapmamış ve sürekli şikayet almamış olmalı.
  4. Hesabınızda belli aralıklar ile paylaşım yapmayı ihmal etmemiş olmamalısınız.
Bunun dışında ek olarak seçenekler de mevcut ancak genel itibari ile baktığımız zaman hesabınızın kullanım seçeneklerini de yakından incelemeniz son derece önemlidir. Bu konu ile alakalı olarak çok daha kapsamlı bilgileri aklınıza takılan soruları yorum yaparak cevaplarımızla edinebilirsiniz
Kaynak:
Instagram Hesap Onayı Nasıl Alınır?
 

Beğeniler: odeaweb