Hosting ve Sunucu Satış Kuralları

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

odeaweb

Alan Adı & Hosting
Üye
1   0   0
7 Ağu 2018
158
58
Konak, İZMİR
Konum
İzmir
#1
Hosting ve sunucu satışı yapmak isteyen değerli arkadaşlarımızın aşağıda yer alan kurallara riayet etmelerini rica ederiz.

1-) Satışı yapılacak olan hizmet görsel üzerinde belirtilmiş olsa dahi, metinsel olarak da konu içerisinde paket ismi, özellikleri, fiyatı yazılmalıdır. Bu hem Google ın hizmet içeriğinizi indexlemesini, hemde bazı ziyaretçilerin eğer konu resimleri açılmazsa hizmet hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olur.

2-) Satışını yapmış olduğunuz hizmet hakkında kullanım koşullarını belirtmelisiniz. (Hizmetin ne amaçla kullanılacağı, yasak olan durumlar vb.) En azından web siteniz üzerindeki bağlayıcı sözleşmelere link verebilirsiniz. Kullanıcılar hizmeti satın almadan önce sözleşmenizde yer alan hükümleri inceleyebilirler.

3-) Konu içerisinde Ticari Faliyet Bilgileriniz (Vergi No - Vergi Dairesi) ile İletişim Bilgilerinizi belirtmelisiniz.

4-) Bir konuyu sürekli üstte ve güncel tutmak için belirli periyotlar halinde satıcı tarafından yorum yapılabilir (örn; kampanyamız yada satışlar devam etmektedir) ancak gün aşırı ve sürekli yorum yapılamaz. (ayda 2 veya 3 idealdir.) Tespit edilen konular hakkında gerekli işlem yapılacaktır.

5-) Kategori içerisinde her türden ticari faliyet yürüten her kullanıcı tüm kategori kurallarına riayet etmek zorundadır. Aksi durumlarda ve ısrarcı olunması halinde konu kilitlenebilir veya tamamı ile silinebilir.
 

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...