Hosting Firması Şikayet Etme Kuralları

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

odeaweb

Alan Adı & Hosting
Üye
1   0   0
7 Ağu 2018
158
58
Konak, İZMİR
Konum
İzmir
#1
İster Türkiye'nin en iyi altyapısına sahip olsun, ister mütavazi bir ofise, her firmanın zaman zaman müşterilerine hizmetleri ile yaşatmış olduğu problem oluşabiliyor. Doğal olarak herkes vermiş olduğu ücretin karşılığında kesintisiz ve düzgün bir hizmet bekliyor. Aşağıda yer alan maddeler dahilinde hosting şikayetlerinizi bu kategori altında dile getirebilirsiniz.

1-) Öncelikle hizmet almış olduğunuz firma ile aranızda yasal bir akid bulunmalıdır. Mağduriyetinizi firma ile aranızda bir türlü çözüme kavuşturamıyorsanız konu açabilirsiniz.

2-) Açmak istediğiniz şikayet konusunda, durumu net bir şekilde anlatan bir dil kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Elinizde bulunan delilleride konu içerisinde paylaşabilirsiniz. Konu içerisinde 3. şahısları örnek göstermek veya şikayet firması dışında başka kişi veya kurumların bilgilerini paylaşmak yasaktır.

3-) Şikayet edilen firma veya muhatap kişi kategori üzerinden şikayet konusuna cevap verebilir. Ancak şikayet edilen firma, şikayet edenin kişisel bilgilerini hiçbir suret ile forum üzerinde ve 3. şahıslar ile paylaşamaz.

4-) Sadece karalama amacı taşıyan, firma itibarına zarar verebilecek konu açan üyeler için uzaklaştırma cezası, tekrarı halinde ise süresiz BAN'lanma uygulanabilir.

5-) Açılan konu çözüme kavuşmuş dahi olsa, konuyu açan üyenin rızası olmadan kategori içerisinde silinmeyecektir.

6-) Şikayet konusu içerisinde konu ile alakası bulunmayan paylaşımlar yapmak yasaktır. Konu içerisinde varsa farklı mağdurlar da yorumda bulunabilir ancak konuyu üstte tutmak için alakasız paylaşımlar yapılamaz.

7-) Tüm açılan konular moderatör tarafından incelenecek olup, gerek görüldüğü taktirde yayından kaldırılabilir veya konu kilitlenebilir.

Moderatör taraflı bir şikayet veya düşünceniz varsa forum adminlerine durumu iletebilirsiniz.
 

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...