Hacklemi┼č mi oldum ­čĄö

Webmaster Toplulu─čuna Ho┼čgeldiniz
├ťyelerimizin aras─▒na kat─▒lmak ister misiniz? Kay─▒t olmaktan sak─▒n ├žekinme.
Kay─▒t ol

Emin Can

Payla┼č─▒m Ekibi
├ťye
0   0   0
15 A─ču 2018
27
7
24
Olay biraz garip bir vaka ba┼č─▒ma ilk defa b├Âyle bir┼čey geldi ­čśé Geli┼čtirmekte oldu─čum bir projemin twitterda kullan─▒c─▒ ad─▒ al─▒nm─▒┼čt─▒. Bende al─▒nd─▒─č─▒ i├žin hi├ž ├╝st├╝ne d├╝┼čmetim fakat site@siteadi.com gibi bir mail a├ž─▒nca twitterdan bildirimler yapmaya ba┼člad─▒ fakat yine ilgilenmedim daha sonra bug├╝n gelen bir twit maili ile twitter hesab─▒n─▒n benim mail adresime y├Ânlendirilmi┼č oldu─čunu g├Ârd├╝m. Sonras─▒ basit zaten girdim ┼čifreyi s─▒f─▒rlad─▒m hesab─▒ s─▒f─▒rlad─▒m ve kullanmaktay─▒m ┼čuan. Merak etti─čim bunun bana bir s─▒k─▒nt─▒s─▒ olur mu ? Yani gidip ┼čikayet ederse ┼čayet ba┼č─▒ma i┼č al─▒r m─▒y─▒m ­čĄö

0   0   0
16 A─ču 2018
12
4
28
Olay biraz garip bir vaka ba┼č─▒ma ilk defa b├Âyle bir┼čey geldi ­čśé Geli┼čtirmekte oldu─čum bir projemin twitterda kullan─▒c─▒ ad─▒ al─▒nm─▒┼čt─▒. Bende al─▒nd─▒─č─▒ i├žin hi├ž ├╝st├╝ne d├╝┼čmetim fakat site@siteadi.com gibi bir mail a├ž─▒nca twitterdan bildirimler yapmaya ba┼člad─▒ fakat yine ilgilenmedim daha sonra bug├╝n gelen bir twit maili ile twitter hesab─▒n─▒n benim mail adresime y├Ânlendirilmi┼č oldu─čunu g├Ârd├╝m. Sonras─▒ basit zaten girdim ┼čifreyi s─▒f─▒rlad─▒m hesab─▒ s─▒f─▒rlad─▒m ve kullanmaktay─▒m ┼čuan. Merak etti─čim bunun bana bir s─▒k─▒nt─▒s─▒ olur mu ? Yani gidip ┼čikayet ederse ┼čayet ba┼č─▒ma i┼č al─▒r m─▒y─▒m ­čĄö
G├╝ncel olarak kullan─▒lan bir hesapm─▒yd─▒ acaba? Belkide sizin eski domain ad─▒ o ki┼čide olup hesab─▒ a├žm─▒┼čt─▒r :D

Emin Can

Payla┼č─▒m Ekibi
├ťye
0   0   0
15 A─ču 2018
27
7
24
G├╝ncel olarak kullan─▒lan bir hesap de─čil en son 2013 y─▒l─▒nda yap─▒lm─▒┼č payla┼č─▒m. Domainimde san─▒r─▒m daha ├Ânce bu adamdaym─▒┼č ­čśé

Emin Can

Payla┼č─▒m Ekibi
├ťye
0   0   0
15 A─ču 2018
27
7
24
┼×ans─▒m─▒z biraz yaver gitti iyi oldu diyorum ├ž├╝nk├╝ sosyal hesap ├Ânemli yoksa _- gibi simgeler yada biraz daha uzat─▒lm─▒┼č bir ism bulmak zorunda kalacakt─▒m ­čśé

Be─čeniler: adanal─▒

Omer

├ťye
0   0   0
28 A─ču 2018
39
13
Hocam ├žok ┼čansl─▒ym─▒┼čs─▒n─▒z , kar┼č─▒ taraf─▒n sizi ┼čikayet edice─čeni d├╝┼č├╝nm├╝yorum.

gnrmstf

Payla┼č─▒m Ekibi
├ťye
0   0   0
11 A─ču 2018
19
5
22
Ortada sadece ┼čans var ┼čikayet edilecek bir durum yok :)

Omer

├ťye
0   0   0
28 A─ču 2018
39
13
Hocam ger├žekten ├žok ┼čansl─▒ym─▒┼čs─▒n─▒z.