Gecenin Fotoğrafı - Güncel Bloğum

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz
Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme.
Kayıt ol

0   0   0
14 May 2018
4
1
24
#1
Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet ortamında yer alan bilgi sitelerinde artışın gözlemlenmesi kaçınılmaz olmuştur. Bir tık ötenizdeki bilgiye ulaşmak kolay ancak kaliteli ve içerik açısından araştırılmış doğru bilgilere ulaşmak zordur. Bilgi sitelerinin fazlalığı aynı zamanda bilgi kirliliğini de ortaya çıkarmaktadır. Verilen bilginin iyi araştırılmış olması ve kendine has tarzıyla okuyucuya aktarılması , tercih edilmesini sağlamaktadır. Okuyucuya güven, sitenin bilgilerinin doğruluğundan geçer.
İşte bu amaçla yola çıkan www.geceninfotografi.com daha once hiç bir yerde okumadığınız konularla sizleri kucaklamayı hedefledi. Elbette gündemin nabzını tutuyoruz, teknolojiyi takip ediyoruz, elbette kadın dünyasını, magazin, moda güzellik, spor konularına parmak basıyoruz ama daha once hiçbir yerde okumadığınız konuları da farklı tarz ve bakış açımız ile sizlere aktarıyoruz.
Bize sadece bir tık uzaktasınız, dünyanın neresinde olursanız olun, doğru, güvenilir bilginin peşindeyseniz, sıradan sitelerden sıkıldıysanız ve değişik bir bakış açısı arayışındaysanız www.geceninfotografi.com olarak biz buradayız. Sık kullanılanlara ekleyin, vazgeçemeyeceksiniz.
 
Son düzenleme:
Beğeniler: Corlutolga
0   0   0
27 Tem 2018
4
1
22
Konum
Yurtdışı
#5
Siteniz gerçekten güzel hocam fakat domain seçimizin yanlış olduğunu düşünüyorum. Gecenin fotoğrafını görünce benim aklıma direk edebiyatla ilgili bir site geldi mesela.